Podobne strony

 • Szkółka Drzew i Krzewów "Kulas"

  Rośliny i nasiona
  Witryna stworzona przez szkółkę oferującą drzewa i krzewy liściaste, iglaste (także alejowe). Na stronie prezentacja asortymentu, historii szkółki, nowości oraz porady dotyczące pielęgnacji drzew i krzewów.
 • Kambium Szkółkarstwo Krzewów Ozdobnych

  Rośliny i nasiona
  Firma Kambium oferuje swoim klientom iglaki, sadzonki, krzewy iglaste. Wszystkie rośliny są wyhodowane w szkółce Ryszarda Jeziorskiego - właściciela Kambium. Na stronie oprócz spisu krzewów także ich zdjęcia.
 • Slater

  Bonsai
  Na stronie znajdziesz wskazówki jak zarobić pieniądze w internecie, wiadomości o sztuce bonsai (od czego zacząć, skąd wziąć potrzebne roślinki), linki do stron, z których można wysyłać wiadomosci sms oraz ciekawostki o projekcie Seti@Home.
 • Ogólnopolskie Stowarzyszenie Miłośników BONSAI

  Bonsai
  Informacje o zarządzie, siedzibie i lokalnych oddziałach stowarzyszenia, relacje z wystaw, spotkań i warsztatów miłośników uprawy miniaturowych drzewek i krzewów oraz galeria polskich "bonsajów".
 • Centrum Bonsai

  Bonsai
  Najstarsze Centrum Bonsai w Polsce oferuje ukształtowane rośliny, materiał do ich formowania, akcesoria potrzebne do pielęgnacji drzewek. Ponadto wspólnie z Akademią Bonsai i Klubem Bonsai Polska organizuje wystawy, warsztaty i pokazy formowania roślin.


:: Klub Bonsai Polska ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.bonsai.ln.pl/

Kategorie:

Opis:

Strona poświęcona sztuce bonsai. Informacje o Klubie Bonsai Polska oraz o wystawach i spotkaniach miłośników bonsai, relacje z wystaw, galerii, forum.