Podobne strony

 • Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik"

  Pszczelarstwo
  Gospodarstwo Pasieczne A. & J. Kasztelewicz prowadzi w czystej ekologicznie krainie Pogórza Karpackiego hodowlę pszczół. Z tej to właśnie hodowli powstaje wysoce gatunkowy miód pszczeli o różnych smakach, miody pitne , woski, ziołomiody, leki i kosmetyki. Strona prezentuje oferowany asortyment w całej okazałości czym zachęca do nabywania produktów Sądeckiego Bartnika.
 • Okręgowa Spółdzielnia Pszczelarska w Poznaniu

  Pszczelarstwo
  Oficjalna witryna Spółdzielni Pszczelarskiej wytwarzającej szeroką gamę produktów z miodu. Spółdzielnia oferuje m.in miody pszczele, miody pitne, miody wzbogacone, miody z dodatkami ziół i produkty apiterapii. Wszystkie produkty są dokładnie zaprezentowanie co ułatwi zapoznanie sie z ofertą.
 • Pasieki Wędrowne "Polbart"

  Pszczelarstwo
  Bardzo ciekawa graficznie prezentacja szerokiej gamy miodów (nektarowo-spadziowy, wielokwiatowy, spadziowy, wrzosowy, akacjowy, gryczany, lipowy) produkowanych przez Polbart.
 • ZPUH Api-Maur

  Pszczelarstwo
  Na stronie tej znaleźć można prawie wszystko o miodach. Informacje o poszczególnych produktach pszczelich (miód, wosk, kit, świece, obnóża pyłkowe) prezentowane są profesjonalnie ale przystępnie jednocześnie.
 • Apipol Pharma Kraków Sp. z o.o

  Pszczelarstwo
  Apipol jest dostarczycielem na rynek wyrobów pszczelarskich zaliczanych do zdrowej żywności. Wyroby oferowane przez Apipol to: leki, parafarmaceutyki, miód i jego przetwory, woski oraz ule i sprzęt pasieczny. Firma oferuje kompleksowe usługi pszczelarskie.


:: Łysoń - Produkcja sprzętu pszczelarskiego ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.lyson.com.pl/

Kategorie:

Opis:

Producent sprzętu pszczelarskiego oferujący m.in.: ule styropianowe wszystkich typów, ule drewniane, ramki pszczele, miodarki i wiele innych pszczelarskich akcesoriów. Na stronie pełna i szczegółowa oferta oraz możliwość dokonania zamówienia.