Podobne strony

 • Centrum Językowo-Szkoleniowe IMAGINE

  Szkoły języków obcych
  Firma oferuje kursy językowe (w tym dla firm i instytucji) , usługi tłumaczeniowe i kserograficzne. Ponadto zaprasza do swojej kawiarenki internetowej. Jeśli chcesz poznać szczegóły - zajrzyj na stronę.
 • Hotel "Wojciech" w Augustowie

  podlaskie
  Nowy trzygwiazdkowy hotel w Augustowie nad jeziorem Białym w sercu Puszczy Augustowskiej. 49 miejsc noclegowych, basen, 2 sale konferencyjne, sala bilardowa, kort sztucznie oświetlany, silownia, sala bilardowa. Informacje i zdjęcia - na stronie.
 • Akcent - Centrum Szkoleniowe

  Szkoły języków obcych
  Nauka jezyka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Kursy jezyka angielskiego metodą Callana. Szkolenia specjalistyczne. Lekcje grupowe i indywidualne.
 • Centrum Szkoleniowe MEDSUPPORT

  Pierwsza pomoc
  MEDSUPPORT prowadzi szkolenia i kursy z zakresu pierwszej pomocy przedlekarskiej dla firm i instytucji, przyszłych kierowców, grup zorganizowanych i osób indywidualnych. Szkolenia prowadzone są przez Instruktorów Pierwszej Pomocy posiadających odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i kursów. W zajęciach wykorzystywane są multimedialne techniki przekazu wiedzy teoretycznej, manekiny do ćwiczeń resuscytacji oraz sprzęt ratowniczy. MEDSUPPORT wydaje zaświadczenia o ukończeniu kursu/szkolenia. W ofercie także sprzęt ratowniczy i edukacyjny.
 • Obiekty konferencyjne i lokale weselne

  Bazy danych
  Portal posiada wyszukiwarkę, która pomoże znaleźć Ci lokal na wesele bądź centrum szkoleniowo-konferencyjne. Strona została zoptymalizowana pod względem nawigacyjnym. Szerokie opisy i zestaw zdjęć przy każdym obiekcie sprawiają, że wybór jest szybki i łatwy. Na portalu można znaleźć opinie na temat najpopularniejszych sal. Staramy się aby wybór miejsc na wesele i konferencje stale się powiększał.


:: eduPartners ::

Opis:

Firma prowadzi szkolenia z zakresu: zarządzanie organizacją, sprzedaż, marketing oraz e-biznes. Na stronie oferta firmy dotycząca przeprowadzanych szkoleń, badania opini i postaw pracowników oraz aktualna oferta na szkolenia otwarte i zamknięte (wewnętrzne).