Podobne strony

 • POL-MOT Holding S.A.

  Maszyny specjalistyczne
  Bardzo dokładna oferta holdingu produkującego m.in.: motokultywatory, kosiarki samobieżne, zbieracze pokosów, paszowozy, wybieraki kiszonki, prasy, zbieracze bel, przyczepy, rozrzutniki, ładowacze, ładowacze czołowe, sadzarki, kultywatory, obsypniki, wyciągarki WARN, części i akcesoria samochodowe.
 • Strona fanów maluszka.

  Maluch
  Historia Fiata 126p z rysunkami modeli, szczegółowe dane techniczne, rallycross (wyniki i zdjęcia) oraz ceny giełdowe.
 • PPH Plasmet

  Akcesoria
  Fotograficzna oferta firmy, która specjalizuje się w tłoczeniu, spawaniu i zgrzewaniu małych i średnich podzespołów i detali samochodowych wraz z obróbką wykańczającą (malowanie proszkowe, cynkowanie) dla takich firm, jak FIAT AUTO POLAND, Daewoo-FSO Warszawa, SILA Poland oraz na rynek krajowy.
 • Oficjalna strona Fiata w Polsce

  Fiat
  Dokładne i czytelne informacje o wszystkich modelach Fiata sprzedawanych w Polsce, lista dealerów, adresy fanklubów, szczegółowy opis oferowanych usług oraz finansowania w Fiat Bank Polska, opis akcesoriów (w tym sportowych), tapety, puzzle związane z Fiatem. Wzmianki o Rajdowym Pucharze Seicento.
 • Optimus Pascal - giełdy onet.pl

  Internetowe autogiełdy
  Oferty kupna-sprzedaży samochodów: tabelaryczne dane o samochodach zawierające podstawowe parametry, możliwość darmowego dodawania i przeszukiwania wg wielu kryteriów. Ogłoszenia pochodzą głównie z Ogłoszeniowego Tygodnika Motoryzacyjnego "Auto-Bit".


:: ASO NODZYŃSKI ::

Nasza ocena:
Adres: http://fiat.wieliczka.pl/

Kategorie:

Opis:

Stacja zajmuje się obsługą samochodów Fiat, Lancia, Alfa Romeo. Oferuje nowe części zamienne do w/w marek. Dodatkowo stacja zajmuje się serwisem instalacji gazowych LPG zamontowanych w różnych markach samochodów. Więcej szczegółów - na stronie.