Podobne strony

 • AGENCJA USŁUGOWA DETPOL

  Utrzymanie czystości
  Firma prowadzi działalność gospodarczą w zakresie: sprzątania i czyszczenia obiektów, doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania, usługi sekretarskieo, obsługa nieruchomości. Ponadto Agencja prowadzi usługi z zakresu prac porządkowych w posesjach prywatnych i obiektach przemysłowych.
 • Agencja Nieruchomości ARENDA Halina Milczarek

  Agencje nieruchomości
  Na stronie agencji nieruchomości znajdziesz zilustrowane zdjęciami oferty wynajmu i sprzedaży domów, mieszkań, lokali, obiektów, działek.
 • Fuga-Katowice S.C.

  Materiały wykończeniowe
  Handel kasetonami sufitowymi, usługi remontowo-budowlane i obsługa nieruchomości - oto z grubsza czym zajmuje się firma. Jeśli zajrzysz na stronę poznasz szczegóły jej oferty.
 • Słoneczny Dom Sp. z o.o.

  Inne
  Kompleksowa obsługa w zakresie administrowania nieruchomościami. Na stronie szczegóły oferty.
 • GEO-MARGO posrednictwo wynajmu

  Firmy wg branży
  Firma Geo-Margo funkcjonująca na terenie Rzeszowa oraz całego województwa podkarpackiego. Głównym celem działalności firmy, są wyceny nieruchomości wszelkiego typu. W zakres propozycji wchodzą wyceny lokali, gruntów ale także wyceny wartości przedsiębiorstw. Doradzamy w sprawach rekompensat za utracone mienie zabużańskie. Spółka zajmuje się także wykonawstwem wszelkich usług geodezyjnych takich jak sporządzanie map do celów projektowych, pomiary powierzchni lokali, podziały działek.


:: Biuro Obsługi Nieruchomości ARENDA ::

Opis:

Pośrednictwo, sprzedaż i wynajem nieruchomości (domy, mieszkania, działki, obiekty użytkowe). Ponadto usługi inwentaryzacji, podziałów oraz wyceny nieruchomości i nie tylko.