Podobne strony

 • Matrabud

  Składy budowlane
  Przedsiębiorstwo handlowe zaopatruje rynek w materiały konstrukcyjne, stolarkę budowlaną, pokrycia dachowe i ceramikę budowlaną. Na serwerze również linki do stron producentów których materiały firma sprzedaje oraz jej zasady.
 • Metalzbyt

  Składy budowlane
  Przedsiębiorstwo dostarcza stolarki budowlanej, okuć budowlanych, łączników do drewna, materiałów eksploatacyjnych do obróbki drewna, maszyn stolarskich oraz systemów mocowań. Na serwerze szczegóły oferty handlowej, lokalizacja firmy i dane adresowe.
 • Domaroll

  Producenci
  Firma produkuje okna, drzwi i rolety. W witrynie informacje o produktach i zaletach stosowanych systemów. Także prezentacja wyrobów oraz mikrowentylacji i dane kontaktowe.
 • Doral

  Producenci
  Producent stolarki aluminiowej oraz PCV. Na stronach serwera informacje o ofercie handlowej w tym: siatkach przeciwko owadom, stolarce otworowej, kotwach mocujących do okien oraz konstrukcjach alumniowych.
 • Kliwent

  Producenci
  Firma produkuje okna ekologiczne bezołowiowe w technice Plustec oraz nawiewniki okienne. W ofercie posiada także drzwi zewnętrzne oraz akcesoria montażowe. Na stronie oferta handlowa, prezentacja podstawowego asortymentu oraz dane adresowe.


:: P.H.U. Budikem ::

Opis:

W ofercie firmy: okna (PCV, drewniane, aluminiowe), drzwi (stalowe, drewniane, PCV) i parapety, a ponadto kosztorysy, nadzory i usługi budowlane. Szczegółowe informacje - na stronie.