Podobne strony

 • P.U.H. PIK

  Usługi ogólnobudowlane
  Oferta firmy obejmuje m.in.: prace remontowo-budowlane, remonty i budowę kominów, ocieplanie budynków, nadbudowę i adaptację poddaszy, instalacje wodno-kanalizacyjne i CO, prace brukarskie i inne. Pełna lista usług - na stronie.
 • Zakład Remontowo-Budowlany inż. Andrzej Biewz

  Usługi ogólnobudowlane
  Firma oferuje kompleksowe wykonawstwo robót budowlanych: od robót betonowych i żelbetowych, poprzez ciesielstwo i dekarstwo, po montaż glazury i terakoty. Strona zawiera informacje o firmie, ofertę, przykładowe realizacje, referencje oraz kontakt.
 • MUREK - przedsiębiorstwo budowlane

  Kostka brukowa
  Strona przedsiębiorstwa budowlanego oferującego materiały i usługi budowlane. W stałej ofercie firma proponuje: kostkę brukową i granitową, galanterię betonową oraz systemy odwodnień liniowych. Usługi to kompleksowe wykonawstwo w zakresie budowy dróg, parkingów, placów (mała architektura), a także robót kubaturowych i ziemnych. Szczegóły - na stronie.
 • MIR-BRUK

  Kostka brukowa
  Firma oferuje: roboty brukarskie, budowę dróg, prace kamieniarskie, remonty i wykończenia mieszkań, układanie płytek, ogrodzenia oraz inne usługi budowlane. Usługi świadczone są kompleksowo wraz z dostarczeniem materiałów na teren budowy.
 • BUDWEX Mieczysław Wasilewski

  Elektryka - sprzęt, usługi
  Konserwacja oświetenia ulicznego, budowa i remonty linii zasilających, wymiana szaf oświetleniowych, instalacje odgromowe to tylko przykładowe usługi wykonywane przez firmę. Ich pełną listę i dane teleadresowe znajdziesz na stronie.


:: BUDI-MAX ::

Opis:

Firma specjalizuje się w wykonywaniu robót brukarskich (układanie kostki brukowej), świadczy usługi w zakresie budowania podjazdów, chodników, placów manewrowych, parkingów, ogrodzeń itp. W całości realizuje kompleksowy zakres prac, w tym: rozbiórki i wyburzenia, roboty ziemne i wodno-kanalizacyjne oraz inne usługi budowlane (wykonywanie ogrodzeń, tynkowanie budynków, sadzenie drzew i krzewów ozdobnych). Na stronie szczegóły oferty.