Podobne strony

 • Variant S.A.

  Płyny i kosmetyki
  Prezentacja spółki Variant, której przedmiotem działalności jest produkcja obejm zaciskowych, kosmetyków samochodowych, olejów i smarów, chemii motoryzacyjnej o raz klejów i uszczelniaczy. Na stronie znaleźć można informacje na temat oferty firmy, jej działalności, aktulanych promocji, sponsoringu itp.
 • PZL-Sędziszów S.A.

  Akcesoria
  Prezentacja firmy zajmującej się produkcją puszkowych filtrów oleju, filtrów i wkładów powietrza, paliwa i hydrauliki siłowej. Na stronie znajdują się informacje o firmie i jej historii, lista dealerów oraz nowinki z firmy.
 • Sagra

  Dystrybutorzy
  Specjalność firmy: Geograficzne Systemy Informacyjne GIS budowane na platformie MapInfo w środowisku Windows. Rozwiązania dla dla administracji, przemysłu i usług. Produkty: MapLook LT (mapy elektroniczne), Terra Nova (projektowanie działek i gruntów), Ewidencja Gruntów, Metryki Ulic, Metryki Budynków Komunalnych, Rejestr Decyzji.
 • ComArch S.A.

  Dla przedsiębiorstw
  Oprogramowanie dla sektora bankowo-finansowego, telekomunikacyjnego, usługowo-przemysłowego oraz electronic commerce. Bardzo szeroka oferta, wysoka pozycja firmy na rynku.
 • Comp Rzeszów S.A.

  Dla przedsiębiorstw
  Oprogramowanie dla banków i przedsiębiorstw. Systemy def2000, CHEOPS. Bardzo wysoka pozycja na rynku.


:: Georyt S.A. ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.georyt.com.pl

Kategorie:

Opis:

Wytwarza zespoły hydrauliki sterowniczej, wysokociśnieniowe kurki kulowe do gazu, zawory sterujące układem napędowym maszyn budowlanych. Produkty firmy znajdują zastosowanie w przemyśle wydobycia nafty i gazu oraz maszyn budowlanych.