Podobne strony

 • Dzieła sztuki - twórcy i odbiorcy

  Malarstwo
  Autorzy serwisu mają nadzieję, że ta strona zmieni Twój punkt widzenia na dzieła sztuki - co to jest dzieło sztuki, jego treść i tematyka, środki wyrazu, proces tworzenia, galeria.
 • Impresjonizm

  Malarstwo
  Na początku termin "impresjonizm" był używany jako obraźliwa nazwa twórców obrazów, które wydały się szokująco szkicowe i niedopracowane. Ta epoka już za nami. Dziś dzieła impresjonistów są wystawiane w największych i najlepszych galeriach świata, na aukcjach osiągają astronomiczne sumy... Tu dowiesz się więcej o sztuce impresjonizmu.
 • Ogródek Malarski

  Malarstwo
  Osoby zainteresowane sztuką znajdą tu wiele pożytecznych informacji, zwłaszcza dotyczących technologii malarstwa. Dział poświęcony sekcji plastycznej Towarzystwa Hobbitycznego. Galeria obrazów autorki Małgorzaty Jakubiak.
 • Malarstwo Mariana Knoblocha

  Malarstwo
  Znajdziesz tytaj krótki życiorys artysty, jego światopogląd, wykaz odznaczeń oraz wystaw. Dla miłośników bogata galeria prac malarza.
 • Marek Sobczyk

  Malarstwo
  Informacje dotyczące życia i twórczości Marka Sobczyka, członka "Gruppy", współzałożyciela Szkoły Sztuki oraz współpracownika spółki graficznej "Zafryki". Na stronie zapoznasz się z projektami plastycznymi autora, obrazami, tekstami oraz poglądami dotyczącymi sztuki.


:: Arte Sacra - Jacek Andrzej Rossakiewicz ::

Opis:

Malarstwo ewangeliczne Jacka Andrzeja Rossakiewicza. Pasja według Świętego Jana, Pasja Dunkierska, obrazy pozostałe. Credo artystyczne, nota biograficzna. Ponadto: architektura wnętrz i wydawnictwo Media Via.