Podobne strony

 • Towarzystwo Inwestycyjne Dolmel Sp. z o. o.

  Agencje nieruchomości
  Przedmiotem działalności towarzystwa jest prowadzenie na rachunek własny lub na zlecenie osób trzecich działalności handlowej i usługowej w zakresie: nabywania i zbywania akcji i udziałów w spółkach prawa handlowego; nabywania i zbywania nieruchomości, rzeczy ruchomych, papierów wartościowych i innych praw majątkowych; dzierżawy oraz najmu nieruchomości, rzeczy ruchomych, praw majątkowych; zarządzania przedsiębiorstwami, funduszami i nieruchomościami; a także doradztwa gospodarczego, organizacyjnego i finansowego.
 • Grupa Inwestycyjna HOSSA

  Developerzy
  Prezentacja firmy zajmującej się: kompleksową obsługą procesu inwestycyjnego; sprzedażą i wynajmem mieszkań, domów, biur; projektowaniem usług budowlano-montażowych; zarządzaniem nieruchomościami. Firma realizuje wszystkie usługi profesjonalnie, pomaga w uzyskaniu odpowiednich dokumentów oraz kredytów na zakup lub budowę nieruchomości. Firma zatrudnia najlepszych specjalistów, dzięki czemu klienci korzystający z pomocy HOSSY są zadowoleni i spokojni o wszystko.
 • Edyl

  Inne
  Wizytówka firmy Edyl z Warszawy, która zajmuje się zarządzaniem i administracją nieruchomości oraz świadczeniem usług porządkowych. Firma zarządza następującymi nieruchmościami: mieszkaniowymi (domy mieszkalne, domy jednorodzinne, domy mieszkalne o charakterze komercyjnym), komercyjnymi, przemysłowymi oraz szczególnego przeznaczenia (szpitale, szkoły, ośrodki badawcze, urzędy i kościoły).
 • Knight Frank Nieruchomości

  Developerzy
  Firma Knight Frank Nieruchomości oferuje swoim obecnym, jak i przyszłym klientom wszechstronne profesjonalne usługi najwyższej jakości obejmujące sektory rynku nieruchomości komercyjnych, mieszkaniowych i rekreacyjnych. Usługi firmy obejmują: doradztwo developerskie i finansowe; pozyskiwanie funduszy na cele inwestycyjne; badania rynku nieruchomości; pozyskiwanie nieruchomości; wycena nieruchomości; zarządzanie nieruchomościami; podział kosztów; pośrednictwo w zakresie nieruchomości komercyjnych.
 • Zakład Usług Informatycznych - Mieszczanin

  Informatyka dla nieruchomości
  Głównym kierunkiem działań Firmy jest produkcja oprogramowania. Podstawowe zagadnienia, jakie są rozwiązywane przy pomocy tworzonego oprogramowania, to finanse i ekonomika przedsiębiorstw. Szczególną grupą odbiorców są zarządcy nieruchomości, do których skierowana jest oferta wyspecjalizowanego oprogramowania wspomagającego zarządzanie nieruchomościami.


:: Lokator Sp. z o.o. ::

Opis:

Firma świadczy usługi zarządzania nieruchomościami, ich obsługi administracyjnej oraz utrzymania czystości w nieruchomościach. Poza ofertą i informacjami o firmie na stronie znajdziesz wybrane przepisy prawa w zakresie gospodarki nieruchomościami.