Podobne strony

 • Kazimierz Dolny - strona oficjalna

  Kazimierz Dolny
  Kazimierz Dolny z uwagi na atrakcyjne położenie, bogatą historię, niepowtarzalny krajobraz ze średniowiecznym układem urbanistycznym, wspaniałą architekturą i dobre warunki klimatyczne - jest znany w kraju i na świecie jako miejscowość o wybitnych walorach turystyczno-wypoczynkowych, czemu sprzyja rozwinięta sieć hoteli, pensjonatów i zakładów gastronomicznych. Tutaj znajdziesz informacje dla turystów, aktualności, historię oraz prezentację zabytków.
 • Kazimierz Dolny

  Kazimierz Dolny
  Na stronie tej można znaleźć ciekawe informacje, które przydadzą się przy planowaniu wyprawy do Kazimierza Dolnego nad Wisłą i okolic, np. adresy restauracji i obiektów noclegowych.
 • Agroturystyka i wypoczynek

  Agroturystyka
  Ofertę gospodarstwa agroturystycznego, informacje o okolicznych atrakcjach oraz mapkę ułatwiającą dojazd do niego - oto co znajdziesz na stronie.
 • Pensjonat Joanna w Kazimierzu Dolnym

  lubelskie
  Pensjonat zaprasza do pokojów gościnnych znajdujących się w dwóch budynkach położonych ok. 150 m od Rynku i ok. 100 m od Wisły. Na stronie: o pensjonacie, oferta, cennik i kontakt.
 • "Zacisze" - Pokoje Gościnne

  Domki i pokoje do wynajęcia
  Zaproszenie do domu położonego malowniczo na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. "Zacisze" oferuje wypoczynek z dala od stresu i zgiełku. Strona zawiera informacje i zdjęcia.


:: Pensjonat "Willa Cyprysowa" ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.cyprysowa.pl/

Kategorie:

Opis:

Stylowy pensjonat w Kazimierzu Dolnym zaprasza na pobyty weekendowe i nie tylko. Pokoje z dostępem do internetu, TV, łazienką z prysznicem. Podwójne łóżka. Niekrępująca atmosfera.