Podobne strony

 • Zakład Urządzeń Elektrycznych SGGW

  Nauki rolnicze
  Prezentacja składu osobowego i prowadzonych zajęć z elektrotechniki i elektroniki, automatyki, gospodarki energetycznej, niekonwencjonalnych źródeł energii; działalność badawcza - projektowanie i eksploatacja instalacji słonecznych, racjonalna gospodarka elektroenergetyczna, automatyzacja procesów technologicznych w rolnictwie.
 • Katedra Podstaw Elektroniki PRz

  Nauki ścisłe
  Strona prezentuje pracowników Katedry, działalność dydaktyczną i badawczą (głównie w zakresie właściwości transportowych materiałów i elementów elektronicznych ze szczególnym uwzględnieniem materiałów o strukturze nieuporządkowanej), publikacje, prace habilitacyjne i doktorskie, konferencje i seminaria naukowe, bazę laboratoryjną, prace dla przemysłu .
 • Instytut Elektrotechniki Teoretycznej i Miernictwa Elektrycznego PW

  Nauki ścisłe
  Anglojęzyczna witryna na temat działalności Instytutu - publikacje, raporty, prywatne strony pracowników i studentów.
 • Zakład Teorii Pola Elektromagnetycznego i Elektroniki Kwantowej

  Nauki ścisłe
  Strona prezentuje w języku angielskim pracowników Zakładu, działalność edukacyjną oraz badawczą (technologia i zastosowanie laserów).
 • Wydział Elektryczny Politechniki Zielonogórskiej

  Nauki ścisłe
  Strona omawia strukturę, historię i działalność dydaktyczną wydziału, przedstawia jego władze i pracowników, prace badawcze dotyczące obwodów i urządzeń elektrycznych, pomiarowych, systemów informatycznych oraz innych zagadnień; .


:: MS Elektronik ::

Opis:

MS Elektronik to dystrybutor podzespołów elektronicznych. Na stronie znajdziesz informacje o firmie i cennik produktów.