Podobne strony

 • Biuro Rachunkowe - doradztwo podatkowe - Jarosław Skiba

  Biura_rachunkowe
  Biuro specjalizuje się w obsłudze osób fizycznych i spółek cywilnych, oferując usługi w zakresie rozliczeń podatkowych, finansowych oraz ubezpieczeniowych. Na stronie zamieszczono szczegółową ofertę biura, wzory najważniejszych druków i formularzy oraz informacje o skalach podatku dochodowego. Dla poszukujących pracy zamieszczono informacje o wolnych stanowiskach.
 • Podatki - serwis Optimusa

  Serwisy podatkowe
  Serwis poświęcony podatkowi dochodowemu za r. 1999 od osób fizycznych, nie prowadzących działalności gospodarczej, znajdziesz w nim ogólne informacje o podatku dochodowym, opisy obowiązujących ulg, definicje, źródła i koszty uzyskania przychodów, skalę podatkową i inne.
 • Serwis Podatkowy

  Serwisy podatkowe
  W serwisie znajdziesz informacje o skali podatkowej, odsetkach, płacach, dietach, ZUSie, odliczeniach podatkowych, kasach fiskalnych, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ciekawostki, i inne..
 • Związek Zawodowy Pracowników ZUS

  Związki zawodowe
  Strona informacyjna Związku Zawodowego Pracowników ZUS. Kilka podstawowych informacji o związku.
 • Dyrekcja Okręgu Poczty w Katowicach

  Rejonowe urzędy pocztowe
  DOP prezentuje dokładne informacje o swojej działalności, mapę okręgu z danymi tele-adresowymi, opis oraz cennik usług krajowych oraz zagranicznych w tym EMS Pocztex oraz Direct Mail. W ramach działalności straży pocztowej świadczona jest usługa polegająca na Obsłudze Utargów, ponadto usługi Pocztowej Przychodni Zdrowia oraz Ośrodka Szkoleniowo Wypoczynkowego "DĄB" w Ustroniu.


:: ADM Consulting ::

Opis:

Biuro rachunkowe zajmujące się także doradztwem gospodarczym, zagadnienia kadrowe, ZUS, płace, wyceny; witryna zawiera ofertę usług oraz bieżące wiadomości z zakresu prawa podatkowego i innych regulacji prawnych