Podobne strony

 • Wakacje z Ewą

  Obozy młodzieżowe, kolonie
  Biuro oferuje wczasy krajowe, kolonie i obozy młodzieżowe w kraju i za granicą, wycieczki, obozy zagraniczne, biwaki szkolne, imprezy. Ponadto proponuje: międzynarodowy przewóz osób, wczasy lecznicze, kursy językowe, pobyty weekendowe, bilety, ubezpieczenia. Wiele szczegółowych informacji na pewno ułatwi właściwy i trafny wybór.
 • Doradca Hotelarza i Kucharza

  Instytucje
  Jest to serwis branży hotelarskiej. Prezentuje Polskie Zrzeszenie Hoteli, zawiera artykuły dotyczące funkcjonowania hotelu i gastronomii, a także zagadnienia prawne związane z usługami turystycznymi. Ponadto zapoznasz się tutaj z listą hoteli rekomendowanych przez PZH.
 • Biuro Podróży "Geotour"

  Biura podróży
  Strona działającego od 1994 roku organizatora wycieczek i wczasów zagranicznych - począwszy od city tour do Pragi, poprzez wycieczki objazdowe po Norwegii, aż po imprezy lotnicze do Nowej Zelandii. Biuro specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów do Czech, Słowacji, Skandynawii, Anglii, Beneluksu, Hiszpanii i Portugalii. Na stronie znajdziesz więcej informacji o firmie oraz szeroką ofertę wraz z cennikami. Ponadto formularz zgłoszeniowy do pobrania oraz oferta last minute.
 • Ekoturyzm Sp. z o.o.

  Spływy kajakowe
  Firma prowadzi wypożyczalnię kajaków, obsługując głównie spływy rzekami Mazowsza (Rawką i Bzurą), organizuje też przejażdżki samochodami terenowymi. Ponadto zajmuje się konsultingiem turystycznym. Aby poznać szczegóły oferty - zajrzyj na stronę.
 • Biuro Usług Turystycznych "Retman"

  Biura podróży
  Firma proponuje szeroką ofertę w zakresie turystyki indywidualnej i grupowej, zarówno krajowej jak i zagranicznej. Obejmuje ona m.in. wczasy, wycieczki objazdowe, kolonie, obozy, zielone szkoły, imprezy biznesowe i inne formy turystyki. Uzupełnieniem jest sprzedaż biletów lotniczych, przewozów autokarowych i ubezpieczeń turystycznych. Na rozbudowanej stronie poznasz nie tylko szczegóły oferty, ale znajdziesz też rozkład jazdy autokarów oraz galerię zdjęć.


:: Agencja i Biuro Usług Turystycznych "Madart" sp.j. ::

Opis:

Firma zajmuje się organizowaniem wycieczek szkolnych i zakładowych, zielonych i białych szkół oraz wczasów i kolonii. Poleca pielgrzymki krajowe i zagraniczne, spotkania biznesowe, incentivy oraz turystykę incomingową. Strona zawiera przykładowe programy imprez organizowanych przez firmę.