Podobne strony

 • Adpol Sp. z o.o.

  Bilboardy, tablice
  Firma oferuje reklamę na nośnikach typu City Light w całej Polsce.
 • Agencja reklamowa ArtVision

  Bilboardy, tablice
  Agencja proponuje możliwość zareklamowania się na wolnostojących nośnikach zlokalizowanych przy trasach wjazdowych do Poznania i w centrum miasta. Ponadto firma projektuje i wykonuje grafikę reklamową, znaki firmowe (Logo), banery reklamowe dowolnych rozmiarów, napisy i rysunki na ścianach budynków.
 • AK Studio

  Bilboardy, tablice
  W ofercie firmy znajdziesz: wydruki wielkoformatowe, wydruki kasetonowe, nalepy podłogowe, stendy reklamowe, nalepki zdjęciowe. Ponadto firma zajmuje się również: poligrafią i sitodrukiem, reklamą wizualną, składem komputerowym, projektowaniem form wystawienniczych.
 • Cityboard Media Sp. z o.o.

  Bilboardy, tablice
  Cityboard Media jest agencją reklamy zewnętrznej wielkiego formatu. Wyznacza nowe, wyższe standardy jakości, tablic reklamowych i ich obsługi. Prowadzi badania potwierdzające efektywność cityboardów. Realizuje kampanie społeczne.
 • Citylight s.c.

  Bilboardy, tablice
  Firma specjalizuje się w produkcji nośników typu citylight we wszystkich wersjach. Citylighty - to podświetlane wewnętrznie gabloty reklamowe przeznaczone do ekspozycji plakatu o wymiarach 120 cm x 180 cm.


:: Plast Form Team ::

Opis:

Produkcja systemów komunikacji wizualnej, wyroby z plexi, wyposażenie sklepowe i magazynowe, wydruki wielkoformatowe. Szczegóły oferty - na stronie.