Podobne strony

 • Palm txt

  Inne
  Witryna, na której znajdziesz zbiór tekstów przekonwertowanych na pliki dla przenośnych komputerów z systemem PalmOS. Teksty podzielone są na kategorie, takie jak opowiadania, humor, prawo, literatura, itp.
 • Linki PC

  Inne
  Na stronie znajdziesz linki do producentów sprzętu, komputerowych serwisów www i ftp, stron z testami sprzętu, sterownikami, biosami itp.
 • FDISK w Windows Millennium

  Inne
  Strona zawiera przejrzysty opis partycjonowania dysku programem FDISK w Windows ME. Prosto, punkt po punkcie, bez fachowego zadęcia. Zajrzyj!
 • Świat Obudów

  Inne
  Serwis jest poświęcony istotnemu, choć z reguły niedocenianemu zagadnieniu ze świata komputerów - kwestii ich obudów. Okazuje się, że niektórych użytkowników nie zadowala zwykła, szara, kanciasta obudowa. Efekty ich pracy oraz wyobraźni możemy podziwiać na stronie.
 • Dyskietka internetowa

  Inne
  Dzięki temu serwisowi możesz stworzyć w internecie swą własną dyskietkę o poj. 4MB. Aby z niej skorzystać wystarczy komputer podłączony do sieci. Obsługa jest w zasadzie identyczna z obsługą standardowej dyskietki i co ważne - nieodpłatna.


:: ERP-view.pl - Portal rozwiązań IT w biznesie ::

Opis:

Najnowsze wiadomości z rynku systemów ERP, HR, CRM, Business Intelligence. Case studies z wdrożeń, artykuły, informacje o bieżących konferencjach.