Podobne strony

 • Wirtualna Mapa Polski 2001

  Mapy
  Strona internetowa prezentująca Wirtualną Mapę Polski. Umożliwia ona płynne poruszanie się po mapie. Załączony jest także nawigator mapy pozwalający na szybkie przejście z jednego zakątka Polski na drugi.
 • Mapy Europy

  Mapy
  Strona internetowa, której zawartość stanowi wielki zbiór map (w postaci plików graficznych w formatach jpg i gif) poszczególnych krajów Europy. Znaleźć tu można wiele interesujących map (np. polityczne) z różnych okresów.
 • Mapa Polski

  Mapy
  Interaktywna mapa Polski i Europy. Odległości między miastami, wyznaczanie trasy przejazdu, współrzędne geograficzne miast.
 • serwis informacyjny info-miasto.pl

  Serwisy informacyjne
  Serwis Info-Miasto.pl Informacje, Adresy, Katalog, Historia - wszystko o Twoim mieście
 • Mapa Polski

  Turystyka i podróże
  Ułatwiamy życie wszystkim podróżującym poprzez kompleksową informację turystyczną. Kiedy planujesz swoją trasę skorzystaj z pomocy naszych szczegółowych map Polski, na które nanieśliśmy aktualną listę fotoradarów na drogach. Zapoznaj się także z atrakcjami, które czekają na Ciebie na miejscu z pomocą rankingów popularności tworzonych przez naszych użytkowników. Oferujemy także terminarz najciekawszych wydarzeń w danym mieście


Tu jesteś » Strona główna » Regionalne » Mapy

:: Mapa Polski ::

Nasza ocena:
Adres: http://mapa.internetart.pl/

Kategorie:

Opis:

Interaktywna mapa Polski z wyszukiwarką, przełącznikiem warstw, liczeniem drogi po linii łamanej i wieloma innymi funkcjonalnościami.