Podobne strony

 • Teatr ZNAK

  Teatry
  Oprócz realizacji spektakli teatralnych, parad, festynów i akcji ulicznych zajmuje się organizacją i prowadzeniem obozów edukacyjno-teatralnych dla dzieci i młodzieży oraz wszelkiego rodzaju projektów paratearalnych. Zasięgniesz tutaj informacji o działalności teatru.
 • Teatr Ludowy

  Teatry
  Jest jednym z najmłodszych krakowskich teatrów. Udało mu się przyciągnąć nowohucką społeczność. Mało tego, został uznany i zaakceptowany zarówno przez publiczność jak i krytykę. Ciekawostką są działania terapeutyczno-wychowawcze artystów, z których najgłośniejszy stał się eksperyment zrealizowania "Romeo i Julii" Shakespeare'a z udziałem młodzieży z subkultur skinheadów i punków. Odwiedź tę niezwykłą scenę i zapoznaj się z jej historią, repertuarem, warsztatami terapeutycznymi i zespołem artystycznym. Można również zarezerwować bilety przez internet oraz poczytać o Festiwalu Radości i Uśmiechu Lajkonik Kraków. Obejrzyj także galerię zdjęć ze spektakli.
 • Teatr Muzyczny ROMA

  Teatry
  Na stronie warszawskiego teatru znajdziesz informacje o repertuarze, zespole i spektaklach tu wystawianych.
 • Teatr Narodowy w Warszawie

  Teatry
  Teatr, obok realizacji ambitnych przedstawień, zaprasza na wieczory poetyckie i wykłady na scenie przy Wierzbowej. Spotykają się tutaj zatem poeci współcześni (m.in. ks. Jan Twardowski, Czesław Miłosz) i ci, którzy już odeszli, dramatopisarze wszystkich epok, genialni twórcy teatru... A wszystko to na scenie, która swój początek datuje na 1765 rok. Tu zasięgniesz szczegółowych informacji o działalnosci tetaru.
 • Gwiazdy

  Ludzie
  Sylwetki ludzi związanych z teatrem - Jerzego Fedorowicza, Grzegorza Jarzyny, Kazimierza Kaczora, Kazimierza Korda, Zdzisława Mrożewskiego, Jana Nowara, Krystyny Meissner, Wernera Schwaba, Janusza Wiśniewskiego, Bronisława Wrocławskiego, Ewy Wycichowskiej oraz Zbigniewa Zamachowskiego.


Tu jesteś » Strona główna » Kultura i sztuka » Teatr » Teatry

:: Teatr Chichot 2 ::

Opis:

Oficjalna strona internetowa łódzkiego aktorsko-dziennikarskiego kabaretu.