Podobne strony

 • Akademia Tradycyjnego Wing Chun Kung Fu w Krakowie

  Kung-fu
  Czym jest system Wing Chun Kuen Kung Fu oraz aktualne informacje z Akademii.
 • Polskie Stowarzyszenie Sztuk Walki Choy Lee Fut

  Kung-fu
  Informacje o wewnętrznej organizacji i działalności stowarzyszenia. Choy Lee Fut to styl kung-fu - forma walki z przeciwnikiem lub przeciwnikami, gołymi pięściami lub z użyciem tradycyjnej broni chińskiej.
 • Yiquan - esencja kung fu

  Kung-fu
  Yiquan jest odmianą kung-fu mało jeszcze znaną, ale szybko zdobywającą sobie popularność. Na stronie informacje o historii, teorii i treningu yiquan.
 • Hei Long Shu Kung Fu

  Kung-fu
  Strona poświęcona Szkole Czarnego Smoka Kung Fu. Znajdziesz tu historię i charakterystykę stylu, wykaz instuktorów i ich asystentów oraz galerię z ciekawymi tematycznymi fotkami.
 • Wirtualna pięść

  Kung-fu
  Celem tego serwisu jest rzetelne, a w miarę możliwości pełne, zaprezentowanie całego spektrum spraw i tematów związanych ze sztukami walki (z akcentem położonym na sztukę, a nie sport),a w szczególności Kung Fu.


:: Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki "NAMA" ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.nam.waw.pl/

Kategorie:

Opis:

Szkoła funkcjonuje od 1980 roku. Jej założycielem jest mistrz Hai Bui Ngoc Nam, jeden z najbardziej znanych w Europie nauczycieli Wu Shu i Tai Chi Chuan. W 2002 roku szkoła weszła w skład Polskiego Związku Wu Shu, zmieniając swoją nazwę na Stowarzyszenie Chińskich Sztuk Walki "NAMA".