Podobne strony

 • Take it

  Doradztwo personalne
  Firma specjalizuje się selekcji i rekrutacji wysoko wykwalifikowanych specjalistów i menedżerów średniego szczebla oraz pracowników działów, wspierających kadry zarządzające. Na stronie znajduje się lista oddziałów firmy, porady dotyczące przygotowania dokumentów niezbędnych w procesie poszukiwania pracy, barometr rynku pracy, opis miesięcznika wydawanego przez Neumann Group Holding oraz baza ofert.
 • PricewaterhouseCoopers Polska Sp. z o. o.

  Doradztwo personalne
  Firma zajmuje się kompleksowym wdrażaniem i pomocą z zakresu doradztwa personalnego. Usługi firmy PricewaterhouseCoopers służą przewidywaniu trendów w biznesie, ocenie firm i podnoszeniu ich wartości dzięki szeroko zakrojonym strategiom i rozwiązaniom.
 • Adecco Sp. z o. o.

  Doradztwo personalne
  Adecco Poland jest członkiem międzynarodowej grupy Adecco działa w Polsce od 1994 roku. Duża ilość ofert na stronie.
 • Horyzont S.C.

  Doradztwo personalne
  Horyzont s.c. zajmuje się doradztwem personalnym. Szczególnie specjalizuje się w doborze kadry inżynierskiej. Na stronie zamieszczona jest baza z ofertami pracy dla inżynierów oraz ogólne informacje dotyczące firmy.
 • Bank Kadr "Test"

  Doradztwo personalne
  Firma wspiera swych klientów w wdrażaniu polityki personalnej. Na stronie znajdziesz bank kadr czyli giełdę pracy, listę referencyjną, informacje na temat nowinek branżowych oraz zakresu działalności firmy.


:: Agencja Pracy Sunny Day ::

Opis:

Agencja specjalizuje się w usługach z zakresu: doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej, leasingu pracowniczego w Polsce i za granicą. Oferuje kilkadziesiąt specjalistycznych szkoleń dla firm. Kojarzy podmioty gospodarcze. Oferuje programy Au Pair i Work and Tavel USA. Aktualne oferty pracy dostępne są na stronie.