Podobne strony

 • Lambda Computer Supplies

  Materiały eksploatacyjne
  Strona producenta kaset do drukarek komputerowych, kas fiskalnych i maszyn do pisania oraz produktów kompatybilnych do drukarek atramentowych firm Epson i Canon. Zamieszczono informacje o możliwościach współpracy oraz pracownikach przedsiębiorstwa.
 • Natalii & Rolldruck

  Materiały eksploatacyjne
  Firma poligraficzna produkuje: taśmy do metkownic wszystkich typów, rolki cenowe i informacyjne, etykiety do kodów kreskowych, termiczne do wag, wielobarwne, i inne.
 • Pantex-Im-Ex

  Materiały eksploatacyjne
  Przedsiębiorstwo obejmuje swoim zakresem głównie dystrybucję papierów do urządzeń biurowych tj. papieru kserograficznego, komputerowego itp.
 • Armor Polska Sp. z o.o.

  Materiały eksploatacyjne
  Armor Polska jest oddziałem francuskiej firmy zajmującej się dystrybucją materiałów eksploatacyjnych do drukarek i maszyn biurowych. Strona macierzysta prezentuje ofertę produktów wraz z fotografiami oraz informacje o samej firmie i jej działalności.
 • Duplex s.c.

  Materiały eksploatacyjne
  DUPLEX oferuje nowoczesny sprzęt kopiujący firmy DEVELOP, regenerowane kopiarki MINOLTA, zestawy komputerowe, drukarki firmy CANON, telefaksy firm CANON, PANASONIC oraz telefony francuskiej firmy SAGEM. W firmie można się zaopatrzyć w materiały eksploatacyjne do drukarek, telefaksów, kopiarek i innych urządzeń biurowych. Na stronie ogólne informacje o firmie.


:: F.U.H. RAFCOM Rafał Poznański ::

Opis:

Firma działa na rynku materiałów eksploatacyjnych do drukarek i maszyn biurowych. Sprzedaje tusze i tonery oryginalne, zamienniki oraz prowadzi usługę regeneracji kartridży. W ofercie także serwis pogwarancyjny sprzętu biurowego (drukarek, kserokopiarek i faksów wszystkich marek) oraz sprzedaż używanych drukarek atramentowych i laserowych.