Podobne strony

 • Hotel IKAR

  Poznań
  Centrum miasta i bliskość Poznańskiego Centrum Targowego sprawia, iż oferta hotelu staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Dysponuje on komfortowo wyposażonymi pokojami, restauracją, drink barem oraz 2 salami konferencyjnymi i salką bankietową. Dla spragnionych relaksu - siłownia oraz salon fryzjersko-kosmetyczny. Obejrzysz tu galerię zdjęć, zobaczysz mapkę oraz cennik usług.
 • Mini Hotel Marwit

  Poznań
  Mini hotel Marwit w Poznaniu oferuje wygodne, dobrze wyposażone pokoje w centrum miasta - 150 metrów od dworca PKP i Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 • Hotel Lake

  wielkopolskie
  Strona hotelu położonego w okolicy jeziora Dymaczewskiego, 25 km od centrum Poznania. Znajdziesz na niej: ofertę, cennik, mapkę lokalizacyjną oraz dane teleadresowe. Stronę ilustrują zdjęcia obiektu.
 • Hotel Royal

  Kraków
  Hotel Royal zaprasza do centrum Krakowa. Do dyspozycji parking, sale konferencyjne, restauracja, apartamenty. Oferta obejmuje organizację wesel i obsługę grup turystycznych. Szczegółowa oferta, zdjęcia i formularz rezerwacji on-line - na stronie.
 • Hotel Naramowice

  Poznań
  Hotel usytuowany jest wśród zieleni przy trasie Warszawa-Świecko (A2). Do dyspozycji gości jest 108 miejsc noclegowych w 48 pokojach 2 osobowych oraz 6 w pokojach apartamentowych typu studio. Hotel dysponuje restauracją, salkami bankietowymi, salką konferencyjno-szkoleniową oraz parkingami. Szczegóły oferty i zdjęcia - na stronie.


:: Hotel Royal ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.hotel-royal.com.pl/

Kategorie:

Opis:

Hotel w centrum Poznania: apartamenty, pokoje Studio i Studio Lux, pokoje jedno- i dwuosobowe. Na stronie informacje o hotelu, szczegóły oferty i formularz rezerwacji on-line.