Podobne strony

 • Soft-P

  Inne
  Soft-P Biuro Studiów i Projektów Ekologicznych oraz Technik Informatycznych zajmuje się wykonywaniem usług w zakresie ochrony środowiska oraz produkcją oprogramowania komputerowego, w tym również na potrzeby ochrony środowiska.
 • Klimatest

  Klimatyzacja
  Firma zajmuje się projektowaniem, sprzedażą, instalacją oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym urządzeń klimatyzacyjno-wentylacyjnych oraz pomiarami i oceną gazowych i pyłowych zanieczyszczeń powietrza i hałasu. Oferuje klimatyzatory Fujitsu, McQuay, Airwell, Sanyo, DeLonghi, LG, Mitsubishi, Fonko, Daikin, kurtyny powietrzne Frico, osuszacze Aerial i wiele innych. Szczegóły - na stronie.
 • Pracownia Akustyczno - Środowiskowa EKO-POMIAR

  Akustyka
  Pomiary hałasu: - środowiskowego, przemysłowego, komunikacyjnego, na stanowisku pracy. BHP, izolacje i adaptacje akustyczne: hal przemysłowych, budynków mieszkalnych. Ochrona środowiska przed hałasem: raporty i decyzje środowiskowe, pozwolenia zintegrowane. Projektowanie i motaż: obudowy dźwiękochłonne, osłony izolacyjne, ekrany i tłumiki akustyczne.
 • pomiar hałasu warszawa

  Firmy wg branży
  Eco-Tech - rozwiązania z zakresu wibroakustyki i akustyki. Swoim klientom firma oferuje w pełni kompleksowe usługi. Jej zaletami są doświadczenie i najwyższa jakość obsługi. Wykonuje prace dla firm architektonicznych, jak i dla branży przemysłowej. W ciągu 40 lat działalności zaufało jej wiele renomowanych firm i instytucji.
 • AQS analizy akustyczne

  Ekonomia
  Posiadająca siedzibę w Krakowie firma AQS serdecznie zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Od 2006 roku zajmujemy się wykonywaniem pomiarów akustycznych, ekspertyz i map hałasu. Usługi te świadczymy zarówno w budynkach jak również na budowach czy w środowisku. Zapewniamy szybkie i precyzyjne pomiary izolacyjności akustycznej, hałasu, wibracji, pogłosu jak i zrozumiałości mowy. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem pomiarowym i zatrudniamy doświadczonych fachowców. Więcej informacji o ofercie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.


:: EKO-TON ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.eko-ton.pl/

Kategorie:

Opis:

Pomiary hałasu i drgań w środowisku (hałas przemysłowy, drogowy, szynowy, lotniczy, na stanowisku pracy). Ocena oddziaływania akustycznego inwestycji (drogowych, przemysłowych) na środowisko. Projektowanie zabezpieczeń przeciwhałasowych (obudowy, tłumiki, ekrany akustyczne). Projekty, fachowe doradztwo i wykonawstwo.