Podobne strony

 • Wydział Budowy Maszyn i Zarządzania Politechniki Poznańskiej

  Nauki ścisłe
  Prezentacja Misji Wydziału, jego władz, historii, struktury (Instytut Mechaniki Stosowanej, Instytut Inżynierii Zarządzania, Instytut Inżynierii Materiałowej, Instytut Technologii Mechanicznej, Instytut Technologii Materiałów), przebiegu studiów dziennych magisterskich i inżynierskich, zaocznych, podyplomowych i doktoranckich .
 • MPL Technology Katowice Sp. z o.o.

  Automatyka
  Przedstawiciel w Polsce firmy Mitsubishi Electric jednego z największych producentów elementów automatyki i elektroniki. Na stronie oferta produktów wraz z danymi technicznymi, oferta pracy w firmie, szkoleń z programowania sterowników, prezentacje nowych technologii.
 • P.S.A.

  Automatyka
  Firma zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem układów automatyki, wizualizacją procesów technologicznych jak i kompletowaniem zintegrowanych dostaw elementów automatyki. Możliwość zamówienia katalogu przez internet, spis dostawców firmy, listy zamienników, promocje.
 • Phoenix Contact

  Automatyka
  Polski oddział niemieckiego producenta elementów automatyki i techniki połączeniowej, zabezpieczeń przed przepięciem, złącz do płytek drukowanych. Prezentacja produktów, dane techniczne, promocje, informacje na temat nowości.
 • Zakład Automatyki Przemysłowej ZAP S.A.

  Automatyka
  Produkcja elementów automatyki przemysłowej, kompleksowa obsługa inwestora w zakresie automatyzacji obiektów, projektowanie, kompletacja i uruchamianie aplikacji robotowych.


:: Mikrostyk ::

Opis:

Firma o ponad czterdziestoletniej tradycji, która od samego początku istnienia zajmuje się produkcją podzespołów elektromechanicznych dla elektroniki. Przez ten czas wyspecjalizowała się w produkcji precyzyjnych wyrobów o małych wymiarach.