Podobne strony

 • Ark Charter - wędkarstwo, nurkowania, turystyka morska

  Czartery jachtów
  Firma zapewnia usługi w zakresie: rejsów wędkarskich, rejsów dla płetwonurków, rejsów turystycznych pod żaglami, imprez integracyjnych i motywacyjnych dla firm, doradztwa i organizacji wyjazdów biznesowych oraz turystycznych, organizacji wypraw wędkarskich, przewodnictwa wędkarskiego, rezerwacji hotelowych, rezerwacji biletów promowych oraz autokarowych.
 • Przystań "U Adasia"

  Czartery jachtów
  Oferta firmy zajmującej się czarterem oraz zimowaniem jachtów na jeziorze Jeziorak. Na stronie znajdziesz cennik, zdjęcia oferowanych jednostek oraz mapkę dojazdu.
 • Ahoj! Czarter jachtów na Mazurach

  Czartery jachtów
  Czarter w pełni wyposażonych jachtów na Mazurach (lodówka na każdym jachcie). Na stronie: oferta, cennik i dane kontaktowe.
 • Hotel & Catering Service

  Catering
  Kompleksowa obsługa firm w całej Polsce - cateringi, konferencje, imprezy integracyjne, rezerwacje hoteli on-line - ceny niższe niż przy bezpośredniej rezerwacji w hotelu do 55%.
 • OPEN SAILING - Rejsy morskie, żeglarstwo, podróże

  Serwisy informacyjne
  Agencja Żeglarska OPEN SAILING organizuje rejsy morskie i szkolenia żeglarskie. Zaprasza na Morze Śródziemne, Północne, Karaiby, do Grecji i Chorwacji. Poza szczegółami oferty na stronie znajdziesz także ciekawe materiały dotyczące żeglarstwa oraz galerie zdjęć z rejsów.


:: JACHTKOMIS ::

Opis:

Firma zajmuje sie czarterem (na Jezioraku), kupnem i sprzedażą jachtów. Szczegóły - na stronie.