Podobne strony

 • Lipton Ice Tea - Przeżyj upojne chwile!

  Napoje bezalkoholowe
  Jet to serwis producenta napoju chłodzącego Ice Tee. Znajdziesz w nim wszystko co zapewni ci wspaniałą rozrywkę. Zamieszczono tu chatroom; wygaszacze i tapety, które możesz ściągnąć za kompletną darmochę; gry on-line; kawały i pocztówki oraz wiele odnośników do ciekawych stron.
 • Pocztówki internetowe Polskiej Organizacji Turystycznej

  Elektroniczne pocztówki
  Aby wysłać pocztówkę z polskim widokiem do bliskich lub przyjaciół w kraju lub za granicą nie musisz już biec na pocztę. Wystarczy, że podasz adres e-mail, napiszesz życzenia w wybranym języku (do wyboru siedem) i gotowe!
 • Strefa virtu@lnej rozrywki

  Serwisy rozrywkowe
  W strefie virtu@lnej rozrywki znajdziesz galerie humoru, galerię fotografii, komiksów i śmiesznych obrazków. Każdy z tych rysunków/grafik/zdjęć możesz wysłać jako kartkę do swojego przyjaciela lub... wroga. A do tego także pokaźny zbiór tapet i kawałów.
 • Plakaty

  Plakat
  Tutaj nacieszysz swoje oko niezwykle bogatą kolekcją plakatów. Obejrzyj zatem prace w 38 kategoriach i wielu podkategoriach. Możesz je również zakupić lub wysłać do znajomych w postaci kartki elektronicznej. Strona w języku angielskim.
 • GejFRUT - vortal gejowy

  Mniejszości seksualne
  Serwis dla polskich homoseksualnych internautów. Znajdziesz w nim m.in.: ogłoszenia, czat, forum, blog, galerie, wiadomości ze świata gejowskiego, informacje o klubach gejowskich i inne.


:: Kartki ::

Opis:

Kartki elektroniczne urodzinowe, imieninowe, świąteczne i na wiele innych okazji. Możliwość tworzenia kartek z własnym obrazkiem.