Podobne strony

 • Bukacki

  Kamieniarstwo
  Przedsiębiorstwo sprzedaje materiały eksploatacyjne obróbki kamienia naturalnego, środki konserwujące oraz chemię budowlaną. Na stronie dane kontaktowe, informacja o własnościach użytkowych asortymentu oraz jego zastosowaniach.
 • Halat

  Kamieniarstwo
  Zakład obróbki kamienia naturalnego i ozdobnego, liternictwa nagrobkowego. Na stronie informacje o świadczonych usługach oraz dane kontaktowe.
 • Interkam

  Kamieniarstwo
  Producent kamienia. W ofercie dysponuje granitem, marmurem, agglomarmurem. Zakład wykonuje konserwację kamieniarki, ofetę wykonania dowolnego kształtu, kompletną obsługę kamieniarską oraz dostawy pełnej gamy kolorów kamieni.
 • Usługi pogrzebowe i kamieniarstwo Hera

  Kamieniarstwo
  Firma HERA specjalizuje się w szeroko pojętych usługach kamieniarskich. Oferta obejmuje między innymi: zakład pogrzebowy, nagrobki z kamienia naturalnego i lastrico, metaloplastykę, kamieniarstwo budowlane. Ofertę uzupełnia: Kwiaciarnia Nerina.
 • Zakład Kamieniarski

  Kamieniarstwo
  Firma produkuje: parapety, schody, płytki posadzkowe, płyty okładzinowe, blaty, łupankę, elementy ołtarzowe, elementy kominkowe. Na stronie znajdziesz zdjęcia marmurów i wykonanych już przez firmę robót oraz cennik i informacje o obniżkach i wyprzedażach.


:: Kamieniarstwo Budowlane - Franciszek Wierzbiak ::

Opis:

Kompozycje z kamienia naturalnego o różnych barwach i kszałtach do ogrodu, domu i na działkę. Ogrodzenia i elewacje z kamienia, grille, kominki, oczka wodne i mała architektura.