Podobne strony

 • Pod Omegą

  Jachty, szkutnictwo
  Firma oferuje usługi turystyczne typu: hotelarstwo,czartery jachtów żaglowych oraz innego sprzętu wodnego, usługi portowe, gastronomię, usługi szkutnicze (budowa i remonty jachtów,wybudowa wnętrz), sklep żeglarski, ubezpieczenia i transport jachtów.
 • Stocznia Yachtowa "Fram"

  Jachty, szkutnictwo
  Stocznia yachtowa buduje: jachty żaglowe z laminatów i stali,małe pasażerskie statki rzeczne,prowadzi zabudowy i przebudowy obiektów pływających. W ofercie: jachty śródlądowe i morskie,mieczowe oraz balastowe.
 • Fliscat

  Jachty, szkutnictwo
  Na stronie znajdziesz katalog produktów firmy produkującej katamarany, łodzie motorowe oraz żaglowe.
 • PEM

  Jachty, szkutnictwo
  Firma zajmuje się produkującą bloki do lin włókienniczych i stalowych, knagi, wózki szotowe,szyny i inne akcesoria przeznaczone do turystycznych jachtów śródlądowych i morskich.
 • Sasanka Yacht

  Jachty, szkutnictwo
  Prezentacja firmy zajmującej się budową jachtów konstrukcji Andrzeja Skrzata. Na stronie znajdziesz charakterystykę firmy, ofertę i cennik oraz informacje o czarterach.


:: A.M.S. Boats Sp. z o.o. ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.amsboats.pl/

Kategorie:

Opis:

Firma jest wyłącznym importerem łodzi i jachtów motorowych marek "Four Winns" i "Glastron". Prowadzi także serwis silników "Volvo Penta" i "MerCruiser" oraz komis używanych łodzi i jachtów motorowych.