Podobne strony

 • Agencja PROMA

  Centra informacji
  Informator budowlany dla inwestorów i poszukujących partnerów handlowych. Serwis zawiera bazę firm budowlanych Śląska oraz informacje o targach i katalogu branżowym firmowanym przez agencję. Także cennik, opcje wpisów katalogowych, dane kontaktowe.
 • Usługi Budowlane,Remonty i wykończenie|zlecenia budowlane|OB

  Dom i wnętrza
  1.Jak działa OBLE.pl? KROK 1: Wygodnie i za darmo zamieść ogłoszenie pracy, którą chcesz zlecić. KROK 2: Otrzymasz oferty cenowe od lokalnych fachowców. KROK 3: Wybierz najkorzystniejszą ofertę i skontaktuj się z ekspertem. KROK 4: Oceń fachowca po zakończeniu zrealizowanej pracy. Prosty i szybki sposób znalezienia odpowiedniego fachowca budowlanego, bez potrzeby przeszukiwania katalogów i podejmowania niekończących się rozmów. Zleć remont lub pracę którą pragniesz wykonać w swoim domu, mieszka
 • Portal budowlany obud.pl

  Media i społeczeństwo
  Portal budowlany dla budujących i chcących budować. Szybka, codzienna informacja dla inwestorów indywidualnych, instytucjonalnych, projektantów, architektów, wykonawców, zarządców nieruchomości, deweloperów, hurtowników. Od pomysłu poprzez projekt, budowę, wyposażenie, sprzedaż i zarządzanie nieruchomościami. Pierwszy w Polsce portal o całościowym podejściu do budowy. Materiały, technologie, inspiracje, przeglądy. Dla zainteresowanych newsletter i e-gazeta.
 • Archiweb

  Komputery i internet
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Archiweb - wiodącego polskiego katalogu stron na rynku budowlanym i architektonicznym. Jako jeden z liderów branży, oferujemy najbardziej rozbudowane możliwości reklamy i prezentacji swojej firmy lub działalności. Reklama firmy jest bowiem skuteczna tylko wtedy, gdy odbiorcy otrzymują konkretne informacje - u nas można je przekazać w atrakcyjnej formie.
 • PolakBuduje.pl

  Dom i wnętrza
  Planując budowę własnego domu, często na początku nawet nie zdajemy sobie sprawy jak trudne jest to zadanie. Musimy przecież zdecydować o tak wielu rzeczach, jak chociażby to jakie materiały budowlane kupić, albo które okna czy drzwi wybrać by służyły nam przez długie lata. W podjęciu tych decyzji może Wam pomóc ten portal internetowy, który oferuje sporo bardzo przydatnych wskazówek.


:: Rynek Budowlany PL ::

Opis:

Portal budowlany - baza firm, produktów i usług. Wymiana ofert b2b. Bezpłatna rejestracja i korzystanie dla firm i osób indywidualnych.