Podobne strony

 • Tao – salon ezoteryczny

  Feng shui
  Salon rozpoczął swoją działalność w 1996 roku od sprzedaży ksiązek o tematyce ezoterycznej. Obecnie oferuje on remedia feng shui, karty tarota, obrazy oraz biżuterię. Na stronie kontakt z firmą.
 • Firma Radiestezyjna Radius-Vitae

  Usługi radiestezyjne
  Firma oferuje skuteczne odpromienniki promieniowania geopatycznego i elektromegnetycznego oraz akcesoria takie jak whadełka, różdżki i remedia Feng Shui. Specjalizuje się ona również w usługach dotyczących poszukiwania żył wodnych czy ochrony radiestezyjnej obiektów. Na stronach kontakt z firmą i dokładne informacje o usługach.
 • Noc na Ziemi

  Inne
  Jeśli lubisz się bać, koniecznie wejdź na stronę. Znajdziesz tutaj opowiadania o wampirach, wilkołakach, demonach i innych upiornych stworach. Ponadto co nieco o egzorcyzmach i innych niesamowitych rzeczach.
 • Ośrodek Rehabilitacji i Medycyny Komplementarnej "Deesis"

  Placówki, instytuty itp.
  Placówka prowadzi działalność medyczną, rehabilitacyjną oraz fizjoterapeutyczną wprowadzając elementy medydyny naturalnej. Celem ośrodka jest połączenie wiedzy i technik leczenia, stosowanego dawniej ale również i dzisiaj. Na stronach pełna oferta świadczonych usług (akupunktura, masaż Ma-Uri, świecowanie uszu), ponadto organizowane kursy, sklep z przeróżnymi akcesoriami oraz szereg ciekawostek.
 • Salon Ezoteryczny Tao

  Magia, huna, przyroda
  Strona zawiera ofertę artykułów związanych z ezoteryką: figurek, amuletów, znaków zodiaku, dzwonków i innych.


:: Aukcje internetowe Allegro firmy ARTAL ::

Nasza ocena:
Adres: http://allegro.talik.pl/

Kategorie:

Opis:

Oferta aukcyjna w serwisie Allegro firmy ARTAL. W sprzedaży: talizmany i amulety, wisiorki oraz pierścienie.