Podobne strony

 • Gondek i S-ka - wyroby z tworzyw sztucznych

  Materiały termoizolacyjne
  Spółka produkuje artykuły z tworzyw dla wielu branż. Akcesoria meblowe, elementy dla górnictwa, hydrauliki, narzędza ręczne, zabawki ogrodowe. Dla budownictwa dostarcza ekrany dźwiękochłonne/akustyczne, kołki i dyble. Na stronie szczegółowy program działalności, katalog produktów i kontaktów.
 • Ekrany akustyczne - serwis informacyjny

  Bud. drogowe i mostowe
  Ekrany akustyczne - co to jest, jaki są ich rodzaje oraz jakie firmy je produkują, czyli kompletny informator o tych budowlach.
 • Z.D.B. Kralka

  Bud. drogowe i mostowe
  Strona firmy zajmujacej się kompleksową budową dróg i mostów oraz obiektów z betonu i kamienia. Jej specjalnością jest montaż barier ochronnych, ekranów akustycznych i wykonywanie placów z kostki granitowej. Na stronie zapoznasz się ze szczegółami oferty, a także uzyskasz więcej danych na temat samej firmy.
 • Audio Mania

  Elektronika
  Oferta akcesoriów audio (wzmacniaczy, kolumn, zwrotnic, filtrów itp.) z możliwością zamówienia on-line plus przydatne informacje o filtrach i wzmacniaczach.
 • P.W. AKTOM

  Prace ziemne, betonowe
  Firma sprzedaje różne rodzaje gabionów, materacy i geosiatek firmy Maccaferrii (jest jej autoryzowanym dystrybutorem). Materiały te mają głównie zastosowanie w budownictwie drogowym, hydrotechnice, ochronie środowiska itp. Drugą gałęzią działalności firmy jest naprawa i uszczelnianie konstrukcji betonowych. Strona zawiera m.in. informacje o firmie, ofertę i formularz umożliwiający otrzymanie dodatkowych materiałów informacyjnych.


:: Alfa Bond Kohlhauer Sp. z o.o. ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.alfabond-kohlhauer.pl/

Kategorie:

Opis:

Dostawca innowacyjnych rozwiązań ekranów akustycznych.