Podobne strony

 • Studenckie Koło Informatyki przy SGH w Warszawie

  Koła naukowe
  Strona przedstawia zarząd i listę członków Koła, wcześniejszą i bieżącą działalność, relacje z wykładów, prezentacji i kursów organizowanych dla studentów uczelni warszawskich w celu pogłębienia wiedzy informatycznej.
 • Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych w Warszawie

  Uczelnie niepubliczne
  Witryna niepaństwowej uczelni prowadzącej studia dzienne i wieczorowe na kierunkach: Inżynieria systemów informacyjnych (IS), Programowanie systemowe i sieciowe (PS), Inteligentne systemy decyzyjne (SI), ponadto oferta kursów inżynierskich; strona zawiera historię uczelni, aktualności, zasady rekrutacji, tematykę badań (systemy informacyjne).
 • Warsztaty Aktywizacji Zawodowej

  Upośledzenia ruchu
  Strona poświęcona kursom, których głównym celem jest zapoznanie uczestników z pracą za pośrednictwem sieci oraz przekazanie praktycznych umiejętności w zakresie tworzenia własnych serwisów www. Znajdziesz tutaj plan kursów, podręczniki do nauki tworzenia stron oraz własne serwisy uczestników kursów.
 • Koło Naukowe ICT

  Koła naukowe
  Koło działające przy Politechnice Wrocławskiej, którego celem jest rozwijanie zainteresowań studentów z dziedziny szeroko pojętej informatyki i elektroniki. Na stronie znajdują się informacje o działalności koła, jego historii, członkach oraz organizowanych spotkaniach.
 • Policealne Studium Ekonomiczno-Informatyczne w Bochni

  Szkoły policealne
  W ramach placówki prowadzone jest Studium Informatyczne, Turystyczne i Sekretarski. Na stronie podano informacje dotyczące zasad kształcenia oraz reguły naboru kandydatów.


:: Blog pewnego informatyka ::

Opis:

Zapiski informatyka pracującego jako admin w pewnej firmie...

Słowa kluczowe: