Podobne strony

 • Centrum Edukacji Ustawicznej PŁ

  Inne
  Informator o kursach na zamówienie z zakresu: ochrony środowiska, bezpieczeństwa pracy, obsługi komputerów, języków obcych, specjalistyczne.
 • Nordweco

  BHP
  Prowadzi działalność usługową w zakresie: taśm klejących do zastosowań przemysłowych, mufy i głowice kablowe, profesjonalne systemy prezentacji, wyposażanie sal wykładowych i konferencyjnych, środki BHP i ochrony środowiska naturalnego.
 • Sil Mas

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Przedstawiciel handlowy producenta pianek poliuretanowych, silikonów budowlanych i sanitarnych. Również mas uszczelniających, foli ochronnych, lakierów, narzędzi pomocniczych oraz taśm do podłóg i antyrysowych.
 • Dreibond

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Spółka sprzedaje systemy klejowe o różnych zastosowaniach. Proponuje zestawy do montażu instalacji kanalizacyjnych, c.o. i wodnych. Także instalacji gazowych i grzewczych. Oferuje uszczelnienia i kleje w konstrukcjach maszyn i silników oraz specjalistyczne np. dla powierzchni trudnosklejalnych.
 • Bitrex Sp. Z o.o.

  Bud. drogowe i mostowe
  Spółka dostarcza asfaltów drogowych i mas izolacyjnych oraz specyfików asfaltowych. W serwisie kompletna oferta produkcji z danymi użytkowymi, zastosowaniem i sposobem transportu produktów.


:: Pracownia Akustyczno - Środowiskowa EKO-POMIAR ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.eko-pomiar.com.pl

Kategorie:

Opis:

Pomiary hałasu: - środowiskowego, przemysłowego, komunikacyjnego, na stanowisku pracy. BHP, izolacje i adaptacje akustyczne: hal przemysłowych, budynków mieszkalnych. Ochrona środowiska przed hałasem: raporty i decyzje środowiskowe, pozwolenia zintegrowane. Projektowanie i motaż: obudowy dźwiękochłonne, osłony izolacyjne, ekrany i tłumiki akustyczne.