Podobne strony

 • prof.dr hab.n.med. Józef Jethon - chirurgia plastyczna

  Chirurgia plastyczna
  Wizytówka specjalisty chirurgii plastycznej zatrudnionego w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP; specjalista krajowy ds. chirurgii plastycznej i leczenia oparzeń, członek zarządu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, praktyka prywatna "Enel-Med", Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska; informacje o godzinach przyjęć i możliwościach kontaktu.
 • dr Grzegorz Turowski - chirurgia plastyczna, rekonstrukcyjna, kosmetyczna

  Chirurgia plastyczna
  Polski chirurg plastyczny mieszkający i pracujący w Chicago - życiorys, zakres operacji, możliwość kontaktu, informacje o problematyce chirurgii plastycznej dzieci, chirurgii rekonstrukcyjnej, chirurgii ręki.
 • Chirurgia Plastyczna

  Chirurgia plastyczna
  Strona traktująca o popularyzacji chirurgii plastycznej, zawiera kilka dobrych linków do stron zagranicznych.
 • Melilot Sp. z o.o. - Chirurgia Plastyczna

  Chirurgia plastyczna
  Propozycja nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Lecznica jest specjalistycznym Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej zatrudniającym specjalistów chirurgii plastycznej i dermatologii. Specjalizuje się w chirurgii estetycznej i kosmetologii lekarskiej w pełnym zakresie współczesnych możliwości, jakie te dziedziny medycyny oferują (nos, uszy, powieki, piersi, blizny, włosy - mikroprzeszczepy, odsysanie tłuszczu - lipoplastyka); informacje o operacjach i samej lecznicy. Zakład pomaga zorganizować pobyt w okresie leczenia.
 • Centrum Medyczne Damiana

  Szpitale i kliniki
  Pełna diagnostyka, konsultacje w zakresie wszystkich specjalności, leczenie zachowawcze oraz operacje - wszystko to w szpitalu, przychodniach specjalistycznych (diabetologiczna, kardiologiczna, neurologiczna, ortopedyczna, pediatryczna, urologiczna), pracowniach - w jednym miejscu. Na stronie kompleksowe informacje, a także: szczegółowy plan przyjęć lekarzy, cennik, oferta dla firm, wiadomości o profilaktyce zdrowotnej, quizy medyczne.


:: Centrum Stomatologii, Implantologii i Chirurgii Plastycznej ::

Opis:

Centrum oferuje zabiegi medyczne z zakresu Stomatologii, Implantologii i Chirurgii Plastycznej.