Podobne strony

 • Studio kosmetyczne Kleopatra

  Salony kosmetyczne
  Studio proponuje szeroki zakres profesjonalnych usług kosmetycznych: zabiegi pielęgnacyjne i upiększające, makijaż oraz manicure. Gabinet kosmetyczny położony jest w bardzo spokojnej i cichej okolicy. Umożliwia to pełny relaks i wspaniałe warunki do przeprowadzania zabiegów kosmetycznych.
 • Centrum Szkoleniowe HEROS - kursy masażu, szkolenia językowe

  Kursy zawodowe
  Zawodowe kursy masażu zdrowotnego uprawniające do prowadzenia działalności, kursy językowe (przyśpieszone i w trybie semestralnym), szkolenia specjalistyczne dla kadr kierowniczych i managerskich w tym NLP oraz wykłady z medycyny niekonwencjonalnej. Szczegóły - na stronie.
 • Eldorado

  Salony kosmetyczne
  Salon urody oferuje: manicure, pedicure, przedłużanie i zagęszczanie włosów.
 • Gabinet Masażu Zdrowie i Relax w Warszawie

  Gabinety odnowy biologicznej
  Strona warszawskiego gabinetu masażu klasycznego, relaksacyjnego i leczniczego. Szczegółowa oferta, porady, informacje o gabinecie.
 • Studio Zdrowia

  Rehabilitacja
  Gimnastyka lecznicza, gimnastyka dla ciężarnych, po porodzie, technika Shantala, nadwaga, bóle krzyża, masaże, masaż kosmetyczny, masaż relaksacyjny, chińska metoda, osteoporoza, akupresura, moksowanie, świecowanie uszu, terapia manualna.


:: Masaż - Sławomir Bućko ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.twojmasazysta.pl

Kategorie:

Opis:

Skutkiem przepracowania i przemęczenia jest stres, który kumuluje się, powodując napięcie mięśni w głównie okolicach karku i pleców. A wystarczy tak naprawdę 45 minut profesjonalnego masażu, by się zrelaksować i odprężyć. Masażysta proponuje usługi na terenie całej Warszawy i okolic.