Podobne strony

 • Rutkowski

  Technika grzewcza
  Firma zajmuje się dystrybucją kotłów grzewczych, olejowych, gazowych i wodnych, a także przepływowych ogrzewaczy wody. Na stronie znajdziecie informacje dotyczące firmy.
 • FLOPSYSTEM

  Technika grzewcza
  Przedsiębiorstwo dostarcza urządzeń klimatyzacyjnych, montażu urządzeń i serwisu. W szczególności instalacji grzewczych: gazowych, elektrycznych i olejowych. Tak stacjonarnych jak i przenośnych a zwłaszcza nagrzewnic powietrza. Na stronie oferta produktów i omówienie ich możliwości.
 • FORMASTER S.A.

  Technika grzewcza
  Spółka produkuje przepływowe ogrzewacze wody. W sprzedaży posiada szeroki asortyment produktów o różnych parametrach i możliwościach grzewczych w tym systemy zcentralizowane. Na serwerze pełna oferta wraz cennikiem i danymi technicznymi.
 • FIRMA KAN

  Technika grzewcza
  Kan jest dystrybutorem i producentem osprzętu instalacyjnego wody ciepłej i zimnej oraz urządzeń grzewczych. W serwisie informuje o nagrodach, historii zakladu i ofercie produkcyjnej instalacji zewnetrznej i wewnętrznej, metalowe i z tworzyw sztucznych.
 • Luxbud

  Technika grzewcza
  Firma instaluje ogrzewanie rurociągów, zbiorników, pomp, zaworów przy zastosowaniu urządzeń sterujących, płyt grzejnych, kontroli temperatur. Witryna przedstawia możliwości techniczne firmy w zakresie ochrony przed zamarzaniem, listę referencyjną oraz adresy kontaktowe.


:: Elkab - ogrzewanie podłogowe, maty grzejne ::

Opis:

Firma prowadzi sprzedaż elementów ogrzewania podłogowego firmy Elektra: maty grzejne, przewody grzejne, termostaty, grzejniki Atlantic. W ofercie grzejniki konwekcyjne, podgrzewacze wody, regulatory temperatury.

Słowa kluczowe: