Podobne strony

 • Aga

  Ksero, laminowanie
  Usługi kserograficzne oferuje Andrzej Kardasz, ponadto oferta poszerzona jest o laminowanie, oprawy grzbietowe, paskowe i termiczne.
 • Ksero Serwis

  Ksero, laminowanie
  Firma sprzedaje kserokopiarki nowe i używane, materiały eksploatacyjne do wszystkich modeli kopiarek, prowadzi naprawę i serwis. Wykonuje pieczątki, wizytówki, oraz grawerton.
 • Fan - Zakład Usług Kserograficznych

  Ksero, laminowanie
  Strona należy do zakładu zajmującego się kserografią, oprawianiem prac oraz laminowaniem. Znajdziesz tu krótką notkę o firmie oraz cennik usług.
 • Wlodex

  Ksero, laminowanie
  Firma świadczy usługi kserograficzne, zajmuje sie plotowaniem, wydrukiem wieloformatowym, foliowaniem, a także prowadzi serwis kopiarek i wkładów Canon. Strona zawiera zakres i cennik usług.
 • Ksero - Perfekt Kolor

  Ksero, laminowanie
  Specjalnością zakładu jest ksero czarno-białe i kolorowe, powiększanie i pomniejszanie, wszelkiego rodzaju oprawy prac dyplomowych, bindowanie oraz laminowanie dokumentów. Na stronie oferta oraz cennik usług.


:: A0 ksero kolorowe wielkoformatowe TADEX ::

Opis:

Punkt ksero i jego ofera: kserowanie, plotowanie, skanowanie dokumentacji i projektów architektonicznych, budowlanych, przetargowych, powykonawczych. Oprawa prac i projektów, pieczątki, wizytówki, plakaty i banery reklamowe - szybko i solidnie - zachęcają autorzy.

Słowa kluczowe: