Podobne strony

 • Armatorski Dom Bankowy Sp. z o.o.

  Rejsy
  Firma zaprasza do udziału w rejsach turystycznych na niepowtarzalnym, romantycznym brygu,wzorowanym na XIX wiecznych żaglowcach, noszącym miano doskonale znanego na całym świecie kompozytora Fryderyka Chopina.
 • Wild Alaska Glacier Bay Adventure and Fishing Charters

  Rejsy
  Firma oferuje rejsy jachtem żaglowym i oglądanie wielorybów przy Point Adolphus,oraz wędkowanie - łowienie łososia,lub ogromnego halibuta.
 • Mała strona turystyczna

  Rejsy
  Relacje z rejsów żeglarskich po Mazurach.
 • Viking II - Żegluga Pasażerska

  Rejsy
  Jeżeli chcesz zdobyć informacje o rejsach statkiem po Zatoce Gdańskiej, to zajrzyj na tę stronę. Prezentuje się tutaj Viking II. Istnieje możliwość zorganizowania rejsów czarterowych, uczty wikingów i biesiady, chrztu Wikinga. Wieczorem statek działa jako restauracja.
 • Żegluga Mazurska Sp. z o.o.

  Rejsy
  Ze statków Białej Floty Mazurskiej, która należy do Żeglugi Mazurskiej, poznasz Krainę Wielkich Jezior Mazurskich, liczne jej przystanie, kanały, piękne jeziora i krajobrazy. Witryna ŻM traktuje o regionie Warmii i Mazur, zawiera wiele map i galerii zdjęć, opisy większych miast, interaktywne rozkłady rejsów, ich cenniki i mapki, mapę Wielkich Jezior, programy wycieczek etc. Ponadto: informacje o działalności produkcyjno-usługowej ŻM.


Tu jesteś » Strona główna » Sport » Żeglarstwo » Rejsy

:: Balticsafari.pl, rejsy turystyczne po Bałtyku ::

Opis:

Firma organizująca rejsy morskie szybkim jachtem motorowym, nurkowanie w Bałtyku, rejsy na Bornholm, imprezy integracyjne dla firm.

Słowa kluczowe: