Podobne strony

 • Lambda s.c.

  Akcesoria i materiały
  Lambda prowadzi handel hurtowy i detaliczny materiałami dla poligrafii i reklamy (narzędzia tnące, litery i cyfry samoprzylepne), import folii i papierów samoprzylepnych Oracal.
 • Panda Ltd.

  Akcesoria i materiały
  Firma oferuje: folie i piankę pcv, okucia do segregatorów, tekturę, okleiny płócienne, materiały pokryciowe, materiały kaletnicze, folie PP, folie sztywne, taśmy do elektrod, i inne.
 • Stylgraf Sp. z o.o.

  Akcesoria i materiały
  Stylgraf oferuje: papiery, folie, kalki, kartony i bristole do: poterów atramentowych CAD, GIS, drukarek atramentowych i laserowych, wielkoformatowych kopiarek ksero i laserowych, światłokopiarek amoniakalnych, ręcznego kreślenia, oraz papiery kserograficzne i etykiety, szablony i tuszografy kreślarskie, kartony kolorowe, akwarelowe i inne artystyczne.
 • AKON

  Akcesoria i materiały
  Głównym profilem działalności firmy jest dystrybucja sprzętu i materiałów AGFY oraz sprzętu komputerowego w branży poligraficznej.
 • Krokus sp. z o.o.

  Akcesoria i materiały
  Firma oferuje: komputery, osprzęt i oprogramowanie, sprzęt PrePress (skanery, naświetlarki, kopioramy, monitory DTP i kalibratory monitorów i wiele innych). Usługi świadczy studio graficzne i przygotowalnia druku, agencja reklamowa typu full-service która zajmuje się wprowadzeniem nowego produktu, badaniami marketingowymi, public relations, kampanią reklamową, organizowaniem promocji, przygotowaniem każdej firmy do wejście na rynek, projektowaniem rozwiązań graficznych, współpracą z mediami (planowanie i zakup).


:: ATIM – Systemy Kopiujące, kopiarki ::

Opis:

W ofercie: kserokopiarki i urządzenia wielofunkcyjne, urządzenia wielkoformatowe (plotery), drukarki laserowe, kserokopiarki używane, materiały eksploatacyjne (tonery), czytniki kart magnetycznych, niszczarki, także wynajem i serwis kopiarek.

Słowa kluczowe: