Podobne strony

 • Królak

  Akcesoria
  Witryna internetowa firmy Królak, która zajmuje się produkcją zabezpieczeń kół (nakrętki, śruby) przed kradzieżą. Na stronie przedstawione są oferowane produtky, a także zamieszczono informacje na temat firmy.
 • Unimil Sp. z o.o.

  Antykoncepcja
  Oficjalna strona producenta prezerwatyw Unimil. Na stronie dostępny opis działalności firmy, technologia produkcji, historia prezerwatyw oraz prezentacja produktów.
 • Keypol

  Techniczna ochrona mienia
  Przedstawiciel MUL-T-LOCK, telewizja przemysłowa Philips, kasy, sejfy, drzwi, zabezpieczenia samochodów.
 • Argus

  Techniczna ochrona mienia
  Świadczy usługi w zakresie kompleksowej technicznej ochrony mienia. Projektowanie, instalacja i konserwacja systemów alarmowych, sygnalizacji pożaru, telewizji przemysłowej, rejestracji czasu pracy i kontroli dostępu. Wykonywanie zabezpieczeń mechanicznych.
 • Jakusz

  Techniczna ochrona mienia
  Systemy zabezpieczeń bankowych. Producent wyspecjalizowany w mechanicznych zabezpieczeniach pasywnych. Oferuje szafy, sejfy, drzwi i szafki kasjerskie.


:: Seclock.eu - śruby i nakrętki zabezpieczające ::

Nasza ocena:
Adres: http://seclock.eu

Ulica: Traugutta 55

Miasto: Orzesze
Kod: 43-180
NIP:

Telefon: 791 237 002
Opis:

Śruby i nakrętki posiadają opatentowany wzór spirali z lewym i prawym ręcznym spiralnym rowkiem, co pozwala uzyskać mocną siłę zaciskową. Do zakręcania i odkręcania ich służy specjalny klucz naszej produkcji. Nasz produkt śruby i nakrętki zabezpieczające jest idealny do zabezpieczania drogich przedmiotów, przede wszystkim tych narażonych na kradzież i rabunek.