Podobne strony

 • Masaż - Łódź, ul.Iglasta 34

  Masażyści
  Salon masażu oferujący szeroki wachlarz usług kształtujących sylwetkę, poprawiających samopoczucie, relaksujących. Masaż klasyczny, wyszczuplający, antycelulitowy, relaksacyjny, refleksologia,masażery
 • Masaże i sauna w Katowicach - Park Hotel Diament Katowice

  Masażyści
  Re-vita Katowice to sauna, masaż, gabinet masażu i terapii manualnej w Katowicach. Oferujemy m.in. masaż klasyczny, masaż odchudzający, masaż kamieniami, masaż sportowy, masaż klasyczny, kinesiotaping, refleksoterapia, KcKenzie.
 • Masaż - Sławomir Bućko

  Masażyści
  Skutkiem przepracowania i przemęczenia jest stres, który kumuluje się, powodując napięcie mięśni w głównie okolicach karku i pleców. A wystarczy tak naprawdę 45 minut profesjonalnego masażu, by się zrelaksować i odprężyć. Masażysta proponuje usługi na terenie całej Warszawy i okolic.
 • Gabinet Masażu i Piękna... Weronika Eysymont - Szczecin

  Masażyści
  W samym centrum Szczecina profesjonalny gabinet oferuje masaże relaksujące, lecznicze, odchudzające, antycellulitowe, odmładzający masaż twarzy, specjalistyczne wyszczuplające zabiegi na ciało (Thal"ion Thalasso, Guinot), masaż dla kobiet w ciąży, regenerujący masaż dla mężczyzn; medycyna estetyczna : botox, wypełnianie zmarszczek, powiększanie ust, kursy i makijaż ślubny, okolicznościowy; indywidualny trening w ciąży i Asthanga jogę. English speaking. Umawianie wizyt telefonicznie : Weronika Eysymont (+48)604 544 307.
 • Escape - masaż w firmie we Wrocławiu, masaże on-site w biurze

  Masażyści
  Firma ESCAPE z Wrocławia proponuje masaże w firmach, na konferencjach, szkoleniach, zjazdach czy na spotkaniach biznesowych... Firma ESCAPE on-site jest częścią ESCAPE group. Powstała jako wyraz zapotrzebowania na profilaktykę chorób zawodowych, wynikających z siedzącego trybu pracy i stresu.


:: Ekipa Masująca - Zorganizowana Grupa Masażystów ::

Opis:

Gabinet masażu oferujący usługi z zakresu masaży leczniczych, relaksacyjnych, sportowych. Dojazd do klientów indywidualnych oraz firm.

Słowa kluczowe: