Podobne strony

 • Budziarski - odnowa

  Gabinety odnowy biologicznej
  Gabinet odnowy, a w jego ilustrowanej zdjęciami ofercie: areobic, callanetics, fitness, komputerowy masaż limfatyczny, elektrostymulacja, laser, sauna, solarium oraz sklep z kosmetykami.
 • Krakowski Internetowy Index Firm - Sport i rekreacja - odnowa biologiczna

  Gabinety odnowy biologicznej
  Lista krakowskich gabinetów odnowy biologicznej.
 • USŁUGI / ODNOWA BIOLOGICZNA

  Gabinety odnowy biologicznej
  Baza danych o małopolskich gabinetach odnowy: namiary, godziny otwarcia.
 • Gabinet Odnowy Biologicznej

  Gabinety odnowy biologicznej
  Oferta gabinetu odnowy znajdującego się przy klubie KS Iskra Kielce. Firma oferuje: korzystanie z sauny, masaż podwodny, masaż suchy, solanki, solux.
 • Afrodyta - pensjonat i odnowa biologiczna

  Gabinety odnowy biologicznej
  Trójgwiazdkowy pensjonat świadczący usługi odnowy biologicznej położony jest wśród lasów, nad brzegiem jeziora Reczynek. Ośrodek dysponuje doskonale wyposażonymi gabinetami, w któych wykonywane są zabiegi wyszczuplające, regenerujące, lecznicze i upiekszające. Można tu skorzystać z hitów roku 2000: guamu i zabiegu Egyptos, które gwarantują możliwość utraty do 5 cm w obwodzie pasa już po pierwszym zabiegu. Ponadto w pensjonacie można skorzystać z zabiegów hydroterapii w postaci kąpieli perełkowych, jacuzzi, masaży podwodnych i talasoterapii (kąpiel w wodzie morskiej). Strona w językach: polskim i niemieckim.


:: Salon Odnowy Biologicznej Łódź ::

Opis:

Salon odnowy biologicznej Łódź przy ul. Iglastej 34 zapewnia nie tylko profesjonalny sprzęt i wykwalifikowany personel, ale przede wszystkim dba o to, by ćwiczenia i relaks były prowadzone w najbardziej sprzyjającym środowisku, w zgodzie z naturą. Ćwiczenia bezwysiłkowe, masaże, odchudzanie, poprawa sylwetki i kondycji fizycznej, lampy infracare, lampa bioptron, aromaterapia, tlenoterapia, solarium.

Słowa kluczowe: