Podobne strony

 • Bielska Szkoła Menedżerów

  Szkoły policealne
  BSM jest szkołą społeczną o uprawnieniach szkół publicznych, oferującą możliwość kształcenia w liceum ogólnokształcącym oraz policealnym studium zawodowym.
 • Niepubliczna Szkoła Biznesu

  Szkoły policealne
  Dwuletnie policealne studium, kształcące w systemie zaocznym charakteryzuje się szerokim profilem kształcenia zawodowego. Na stronie znajdują się szczegółowe wiadomości dotyczące szkoły, lokalizacji, profili kształcenia itd.
 • Policealne Studium Ekonomiczno-Informatyczne w Bochni

  Szkoły policealne
  W ramach placówki prowadzone jest Studium Informatyczne, Turystyczne i Sekretarski. Na stronie podano informacje dotyczące zasad kształcenia oraz reguły naboru kandydatów.
 • Bydgoskie Szkoły Policealne Ekomptur

  Szkoły policealne
  Szkoły możliwość kształcenia na kierunkach: technik - informatyk, technik obsługi turystycznej, informatyczna obsługa przedsiębiorstw, księgowość komputerowa, technika informatyczna, obsługa sekretariatu. Na stronie m.in. lista wykładanych przedmiotów, warunki rekrutacji itd.
 • Centrum Edukacji Dorosłych w Żarach

  Szkoły policealne
  Centrum Edukacji Dorosłych w Żarach kształci i doskonali kwalifikacje zawodowe dorosłych w formach pozaszkolnych, kształci w szkołach policealnych i średnich, wyucza zawodu uczniów młodocianych w Zasadniczej Szkole Zawodowej.


:: Collegium Medyczne Medica ::

Opis:

Niepubliczna prywatna policealna szkoła medyczna w Stargardzie Szczecińskim. Kierunki nauki: masażysta, terapeuta zajęciowy, opiekunka dziecięca, asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun w domu pomocy społecznej.

Słowa kluczowe: