Podobne strony

 • Allianz

  Ubezpieczenia
  Strona przedstawia pełen zakresu ubezpieczeń oferowanych przez Allianz tj. ubezpieczenia na życie, osobowe, mieszkaniowe, komunikacyjne, dla przemysłu.
 • Compensa

  Ubezpieczenia
  Towarzystwo Ubezpieczeniowe Compensa S.A. chroni swoich klientów już od 1990 roku. W okresie 10-letniej działalności osiągnęło ustabilizowana pozycję na polskim rynku ubezpieczeniowym. Swoim zakresem działania Towarzystwo obejmuje obszar całego kraju. Firma oferuje ubezpieczenia majątkowe, osobowe, komunikacyjne, finansowe. Na stronie oprócz oferty wiele informacji o firmie.
 • Filar - korporacja ubezpieczeniowa

  Ubezpieczenia
  Na stronie najistotniejsze informacje na temat Grupy Ubezpieczeniowej Filar: oferta produktów, sieć sprzedaży, poradnik dla chcącego się ubezpieczyć.
 • Commercial Union - Polska

  Ubezpieczenia
  CGNU jest największą instytucją ubezpieczeniową w Wielkiej Brytanii i piątą w Europie pod względem przychodów. Grupa działa w ponad 60 krajach. W Europie osiągnęła silną pozycję w Wielkiej Brytanii, Holandii, Francji, Irlandii i Polsce. Strona przedstawia działalność firmy w Polsce i na świecie, oferowane ubezpieczenia, informacje prasowe oraz informacje dla zainteresowanych pracą w CU.
 • Petrus

  Ubezpieczenia
  Witryna towarzystwa, a na niej oferta ubezpieczeń indywidualnych i grupowych, sieć placówek w kraju oraz najważniejsze informacje o firmie.


:: Kijonka finanse ::

Opis:

Kancelaria Ubezpieczeniowo-Finansowa Aldona i Marian Kijonka oferuje firmom i klientom indywidualnym ubezpieczenia, fundusze emerytalne i inwestycyjne oraz kredyty najlepszych firm ubezpieczeniowych i banków.

Słowa kluczowe: