Podobne strony

 • GEA Klimator Sp. z o.o.

  Klimatyzacja
  Spółka oferuje wyroby niemieckiej firmy GEA. W katalogu dostępnym na stronie proponuje wentylatory, układy chłodzące, wymienniki ciepła. W serwisie informacje o firmie, dane techniczne produktów, referencje, kontakt i nowości firmowe.
 • Tadmar S.A.

  Klimatyzacja
  Spółka sprzedaje artykuły renomowanych firm branży instalacyjnej, grzewczej, wyposażenia łazienek i sanitarnej. W serwisie o strukturze zakładu, profilu działalności i historii.
 • EUROPOL-BEAM

  Klimatyzacja
  Przedsiębiorstwo zaopatruje inwestorów, detalistów w systemy centralnego odkurzania. Na serwerze informacje o zaletach systemu, higienie, funkcjonalnści, parametrach technicznych, asortymencie dodatkowym.
 • Nicoll

  Klimatyzacja
  Firma zaopatruje rynek w systemy kanalizacyjne, wodociągowe, rynnowe wykonane z PCV. Na stronie informacja o historii producenta, oferta produktów, sieci dystrybucji.
 • C&K

  Klimatyzacja
  Firma sprzedaje systemy klimatyzacyjne i wentylacyjne. W ofercie handlowej dysponuje klimakonwektorami agregatami skraplającymi, centralami klimatyzacyjnymi i klimatyzatorami przenośnymi.


:: Elmar - chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie ::

Opis:

Firma zajmuje się doborem, sprzedażą oraz montażem urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. W swoim asortymencie produktów posiadamy meble chłodnicze (lady, witryny, szafy), zamrażarki, klimatyzatory oraz nagrzewnice master.

Słowa kluczowe: