Podobne strony

 • Serwer Branży Budowlanej

  Serwisy Informacyjne
  Serwer informuje o firmach budowlanych z podziałem na podbranże lub według innych kryteriów. W serwisie o instytucjach, wydarzeniach, wydawnictwach i aktualnościach branżowych.
 • RealEstate Net:baza danych i serwis informacyjny rynku nieruchomoś

  Serwisy Informacyjne
  Firma dostarcza informacji budowlanych o nowościach technologicznych, nowelizacjach prawa, publikatorach specjalistycznych. Na stronie ogłoszenia branży budowlanej oraz nieruchomości - ogólnopolska baza z interfejsem umożliwiającym łatwe przeszukiwanie.
 • Góral Budownictwo

  Serwisy Informacyjne
  Serwis informacyjny o górach z działem poświęconym budownictwu regionalnemu. Na stronie zdjęcia oraz ciekawostki lokalne, linki, gwara, cytaty i galeria zdjęć.
 • Rusztowania

  Serwisy Informacyjne
  Serwer wszechstronnej informacji o systemach rusztowań. Na stronie o bezpieczeństwie pracy na rusztowaniach, przepisy i normy prawne, certyfikacje w zakresie rusztowań, informacja o wypożyczalniach i producentach, giełda kooperantów i ogłoszenia.
 • EmerNet

  Serwisy Informacyjne
  Internetowa baza budownictwa proponuje usługi informacyjne i internetowe oraz dostęp do katalogu firm budowlanych.


:: Budownictwo - portal budowlany ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.budownictwopolska.pl


Opis:

Budownictwo to jeden z najszybciej rozwijających się sektorów polskiej i światowej gospodarki. Tutaj znajdziesz informacje na temat firm działających na rynku budowalanym i w sektorach wspierających jego rozwój. Za naszym pośrednictwem profesjonaliści znajdą kontrahentów, materiały i narzędzia. Budownictwo to oprócz wyszukiwarki online także profesjonalny branżowy katalog teleadresowy wydawany w formie książkowej oraz na płycie CD.

Słowa kluczowe: