Podobne strony

 • Alfred Palla "Poradnik walki duchowej"

  Medycyna niekonwencjonalna
  Obszerne fragmenty (całe rozdziały) książki, która ukazała się w lipcu 1999 wydana przez Betezde. Formularz zamówienia na wersję drukowaną książki znajduje się na tej stronie. Autor pisze w niej o: uzdrawianiu chorych, uwalnianiu zdemonizowanych i wyzwalaniu miast ze złych mocy.
 • MAGiczna apteka

  Medycyna niekonwencjonalna
  Ze zbawiennym działaniem flory na chory organizm człowieka spotykamy się od zarania historii ludzkości. Wiele cywilizacji do dzisiaj opiera swą medycynę na cudownym działaniu minerałów, ziół, owoców, kłączy czy też liści odpowiednio przygotowanych przez zielarzy. Właśnie na tej stronie znajdziesz opisy leczniczych właściwości ziół i kamieni a także opisy metod i oferty niektórych bioenergoterapeutów.
 • Uzdrawiające dłonie

  Medycyna niekonwencjonalna
  Jeżdżą za nim wszędzie, po całej Polsce. Cierpią na różne schorzenia, w ich ciele wykryto guzy, torbiele, nacieki. Wielu z nich szuka ostatniej pomocy przed czekającą ich operacją. Pacjenci doktora Słodkowskiego - a na tej stronie artykuł o nim samym.
 • O niektórych zagrożeniach psychoterapii

  Medycyna niekonwencjonalna
  Obszerne opracowanie naukowe na temat psychoterapii i niosących przez nią zagrożeń.
 • Niekonwencjonalne sposoby leczenia

  Medycyna niekonwencjonalna
  Obszerny fragment z nowej książki Alfreda Palli zatytułowanej "Poradnik walki duchowej". Jest to fragment Części 1 zatytułowanej: Uzdrawianie Chorych. Można tu poznać poglądy autora na następujące zagadnienia: akupunktura, kryształy, irydologia (z tęczówki oka), akupresura, homeopatia, radiestezja, kręgarstwo, makrobiotyka, ayur-weda, zielarstwo, odmienne stany świadomości, hipnoza i regresja, transkomunikowanie, medytacja, joga, wizualizacja, kolory, uzdrawiający dotyk, medycyna konwencjonalna a niekonwencjonalna.


:: Centrum Leczenia Bólu i Akupunktury - Moksamed ::

Opis:

Specjalistyczna poradnia leczenia bólu oferująca usługi z zakresu medycyny naturalnej oraz rehabilitacji ruchowej, fizykoterapii i masażu.

Słowa kluczowe: