Podobne strony

 • II Liceum Ogolnokształcące w Lesznie

  wielkopolskie
  Na stronie znajdziesz informacje o szkole, prezentację kadry pedagogicznej, aktualności z życia szkoły a w tym o wybitnych absolwentach i uczniach szkoły.
 • I LO w Tarnowie

  Tarnów
  O liceum im Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie, wiele informacji o szkole, absolwentach, co warto zobaczyć o Tarnowie w internecie, tablica dyskusyjna, książka gości, książka adresowa oraz informacje o konkursie.
 • II LO we Wrocławiu

  Wrocław
  Profile klas licealnych, galeria fotosów aktualnych i archiwalnych, historia szkoły, absolwenci, osiągnięcia sportowe szkoły.
 • Liceum Ogólnokształcące w Mińsku Mazowieckim

  mazowieckie
  Strona poświęcona działalności Stowarzyszenia Absolwentów i Wychowanków Gimnazjum i Liceum Ogołnokształcącego w Mińsku Mazowieckim. Znajdują się tu informacje dotyczące historii szkoły, zjazdów absolwentów, lista z nazwiskami nauczycieli i uczniów poczynając od 1930 roku oraz statut Stowarzyszenia.
 • Cogito

  Prasa dla młodzieży
  Wydanie on-line interesującego dwutygodnika dla licealistów. Pisze on dla młodych i o młodych, podejmując w reportażach, artykułach publicystycznych czy wywiadach tematy takie jak: matura, przyszłe studia, nowe zawody, rynek pracy itp. Są także konkursy, quizy, rozrywka, można tu podyskutować na forum dyskusyjnym np. o tym czy oblanie matury jest końcem świata. Dostępne jest archiwum pisma.


:: Poland Alumni Net ::

Opis:

Anglojęzyczna baza danych polskich uczelni wyższych połączona z wyszukiwarką absolwentów tych uczelni (wystarczy wpisać nazwisko poszukiwanego/poszukiwanej - ona znajdzie osobę, jeśli ta osoba zarejestrowała się uprzednio na liście).

Słowa kluczowe: