Podobne strony

 • Internetowy Serwis Poligraficzny

  Serwisy Informacyjne
  Serwis zarówno dla poligrafów amatorów lub profesjonalistów jak również dla klientów korzystających z usług tej branży. Znajdziesz tutaj informacje potrzebne w codziennej pracy, opracowania, artykuły, bazę firm poligraficznych, możesz poznać terminologię, możliwości i zasady produkcji.
 • Kongres Poligrafów Polskich

  Serwisy Informacyjne
  Spotkanie przeznaczone dla ludzi pracujących w poligrafii i z nią współpracujących. Odbyło się we Wrocławiu, w dniach 8-12 września 1999 roku.
 • Polska Poligrafia

  Serwisy Informacyjne
  Serwer dla drukarzy, zawiera bazę linków na tematyczne strony, tablicę ogłoszeń, artykuły, nowinki i aktualności oraz listę dyskusyjną.
 • Serwer branżowy poligrafii

  Serwisy Informacyjne
  Serwis prezentuje firmy branży poligraficznej, i ich oferty. Ponadto znajdziesz w nim giełdę pracy i sprzętu, odsyłacze, aktualności, artykuły z magazynów, informacje o targach, listę książek pomocnych w poligrafii.
 • Serwis informacyjny branży poligraficznej

  Serwisy Informacyjne
  Na stronach serwisu znajdziesz informacje o targach, prasie poligraficznej, i instytucjach.


:: Copy General ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.copygeneral.pl


Opis:

Ksero, druk, plotowanie: czarno-białe, kolorowe, foto, format od A4 do A0. Skanowanie, edycja, odzyskiwanie tekstu OCR. Oprawy, laminacje i prace wykończeniowe. Specjalna usługa druk dla architektów i projektantów. Strefy samoobsługowe.

Słowa kluczowe: