Podobne strony

 • Da-Med

  Sprzęt medyczny
  Sprzedaż aparatury do diagnostyki obrazowej. Firma oferuje ultrasonografy i rentgeny - nowe i używane. Na stronie znajdziesz dane techniczne i ceny.
 • Prolab

  Sprzęt medyczny
  Sprzedaż aparatury hematologicznej , odczynników, materiałów eksploatacyjnych, przyrządów diagnostycznych, a także pojemniki do badania mleka. Oferuje również sprzęt radiowy firmy Motorola : systemy przywoławcze, radiotelefony, bipery, trunking.
 • Zakład Aparatury Jądrowej ZdaJ

  Sprzęt medyczny
  Zakład produkuje akceleratory liniowe różnych energii do celów medycznych, symulatorów rentgenowskich oraz mammografów. Instalacja kompleksowych linii terapeutycznych, wszechstronny serwis techniczny i szkolenie personelu.
 • BIOtronik

  Sprzęt medyczny
  Handel sprzętem, wyposażeniem i kosmetykami dla solariów i gabinetów kosmetycznych. Meble, regały, aparaty do galwanizacji i jonoferezy, peelingu, masażu, elektrostymulacji, liftingu i elektromasaży itd. Informacje na temat produktów i cennik.
 • Mifam S.A.

  Sprzęt medyczny
  Producent igieł jednorazowego użytku, zębów akrylowych, przyrządów i instrumentów stomatologicznych.


:: Bioptron ::

Opis:

BIOPTRON. Obsługa na terenie całego kraju. Sprzedaż bezpośrednio od Zepter. Raty! Gratisy! Gabinet. Aktualne, oficjalne ceny promocyjne lamp Bioptron. Bezpłatne naświetlania. Biuro w Gdańsku.

Słowa kluczowe: